Äriklient

Massaažitool ettevõttesse: rahulolevad töötajad, paremad tulemused

äriklient

Stressis ja väsinud töötaja on sageli vähe motiveeritud, keskendumisraskustega ning ei ole kuigi produktiivne. Kuidas sellist olukorda vältida?

 • Atraktiivne osa töötajate heaoluprogrammist
 • Odavaim viis levinuimate tööhaiguse ennetamiseks ja leevendamiseks

Väsimusega suudab suurepäraselt võidelda üks korralik massaažitool. See on hea investeering, mis teeb töötajad õnnelikuks ning aitab ettevõttel haiguspäevade arvelt raha kokku hoida.

Massaažitool ei vähenda üksnes väsimust ja stressi, vaid vähendab ka valusid.

Ljubljana ülikoolis läbi viidud katse tõestas, et töötajatele 2 korda nädalas tehtav 15-minutiline massaaž vähendas tööhaiguste põhjustatud valusid, ilma massaažita puhkepausidel polnud valudele aga mingit mõju. 

Millised on teiste ettevõtete kogemused?

Borealise massaažitoole kasutab enam kui 200 Eesti ettevõtet ning statistiliselt jääb 80% neist seda teenust kasutama vähemalt kuueks kuuks.

Massaažitool on oluline osa töötajate heaoluprogrammist, mida kiidavad nii töötajad kui personalijuhid. Viimaste sõnul motiveerib selline mõnekümne euro suurune investeering töötajaid rohkem kui sama suur palgatõus.

Äriklient võtab oma töötajate tervise eest hoolitsemist väga tõsiselt, sest heaoluprogramm on saanud tööturul oma tulevase töökoha valimisel järjest olulisemaks argumendiks. 

Kui kallis on massaažitooli rent?

Üks kuu kõige lihtsama massaažitooli rentimist maksab 60 eurot, aga igakuine investeering ka kõige võimekamatesse ja paremate toolidesse jääb alla 250 euro. Võid ise arvutada, kui palju sul on töötajaid ja kui lihtne on sul neid rõõmsamaks teha.

Ja kui sa tahad selle kulu ka Excelisse panna, siis arvuta juurde ka töötajate haiguspäevade, sundpuhkuste ja töötajate lahkumise vähenemine. 🙂

Kas massaažitoolil on massööri ees eeliseid?

Kahtlemata.

Meie massaažitoolide programmide pikkus on enamasti 15–20 minutit, seega sobivad need suurepäraselt kasutamiseks keset tööpäeva. Massööri juures poleks 15 minutiga võimalik käia. Pärast lühikest pausi naaseb töötaja tööpostile värskema ja motiveeritumana.

Toolid on arendatud inimkätele väga sarnaseks ning paremad mudelid pakuvad lisaks automaat- ja manuaalprogrammidele ning erinevatele massaažitehnikatele ka kogu keha venitust ning eraldi massaaži kätele ja jalataldadele.

Meie massaažitoolid kohanduvad sensori abil kasutaja kehakuju ja valupunktidega ning pakuvad ühtviisi personaalset massaaži nii kümnele kui sajale töötajale.

Miks just Borealise massaažitool?

Oleme oma massaažitoolide valiku enam kui kümneaastase kogemuse põhjal hoolikalt kokku pannud ning arvestanud seejuures toolide eluiga, koostekvaliteeti, tehnoloogiate uudsust ja kasutajate tagasisidet.

Kui rendid tooli meie käest, käime seda regulaarselt hooldamas ning anname kaasa garantii.

Pärast kokkuleppe sõlmimist toome tooli tasuta kohale, seadistame ja näitame, kuidas see töötab. Võid kindel olla, et aitame sul kõik massaažitooliga ette tulevad küsimused ära lahendada.

Oma lemmiktooli leidmiseks lisa need võrdlusesse ja võta meiega ühendust. Aitame sul sobiva tooli välja valida!

Mida hea massaaž teha suudab?

Õigem oleks küsida, mida ta teha ei suuda, sest massaaži kasutegurite loetelu on väga pikk.

Hea massaaž:

 • leevendab stressi ja ärevust,
 • väljutab mürke,
 • parandab vereringet, 
 • alandab pulssi, 
 • parandab rühti,
 • suurendab endorfiinide taset, 
 • vähendab lihaspingeid,
 • võitleb kõrge vererõhuga,
 • suurendab painduvust, 
 • ennetab ja leevendab selja, kaela ja turjavalusid,
 • rahustab meelt,
 • jpm.

Massaaži kasulikkus tuleb välja aga siis, kui seda regulaarselt teha. Enamik inimesi ei saa neid kasutegureid nautida, sest  aega või raha regulaarseks massaažiks napib.

Massaažitool lahendab selle mure. 

Selle abil muutub hea ja kasulik massaaž haruldasest luksusteenusest igapäevase terviserutiini osaks.

Milliseid võimalusi pakub massaažitooli rentimine koju?

Massaažitool aitab kokku hoida aega ja raha. Selle massaaž on alati stabiilselt hea kvaliteediga, seda saab nautida sagedamini, seanss toimub alati sobival ajal ja kohas, ei vaja planeerimist ega aja broneerimist ning ei tekita ebamugavust, sest seda saab nautida riietega. 

Massaažitooli kuu rendihind algab 69 eurost ning ka kõige tipptehnoloogilisemate massaažitoolide hinnad jäävad 250 euro piiresse. See on soodne alternatiiv mitme tuhande euro suurusele investeeringule ja hea võimalus teha esmakordselt tutvust tipptehnoloogilise seadmega.

Kas massaažitool on ikka piisavalt efektiivne ja töökindel?

Massaažitool võimaldab nautida massaaži sulle sobival ajal, turvalisel ja hügieenilisel viisil. Hommikune värskendav massaž ergutab vereringet ja loob hea alguse päevale, õhtune rahustav seanss vähendab pingeid ja toob kvaliteetse ööune. 

Regulaarne massaaž tugevdab immuunsüsteemi, tõstab töövõimet ja parandab meeleolu. Me vajame kindlustunnet ja seda suudab massaažitool pakkuda – ta ei jäta vahele ühtki massaažiseanssi ja on sõltumata olukorrast alati valmis meie keha eest hoolt kandma.

Massaažitooli tehnoloogia on arendatud inimkäele väga sarnaseks ning paremad mudelid pakuvad lisaks erinevatele massaažitehnikatele ka kehavenitust ning eraldi massaaži kätele ja jalataldadele. Võimalus seadistada enda vajadustele sobiv massaaž aitab keskenduda just nendele punktidele teie kehal, mis seda kõige enam vajavad. 

Borealise massaažitoolid on väga vastupidavad ja nende eluiga ulatub vähemalt 10–15 aastani.