Borealise Pühadekampaania!

Ära maga maha parimaid pakkumisi ja tee oma jõulud rõõmsaks ning õnnelikuks Borealise toodetega! Meie valikust leiad kõik vajaliku, et muuta need pühad unustamatuks. Otsid täiuslikku kingitust või soovid hoopis ise lõõgastuda? Meie pühade pakkumisest leiad sobiva kingi igal juhul!

Massaažiseadmed

Miks leppida tavaliste kingitustega, kui saad kinkida ka lõõgastust ja heaolu? Meie massaažiseadmed on ideaalne valik neile, kes soovivad kinkida midagi unikaalset ja mõttekat. Täiustatud tehnoloogia ja ergonoomilise disainiga massaažiseadmed leevendavad lihaspingeid ja soodustavad lõõgastumist. Naudi spa-sarnast kogemust mugavalt oma kodus. Rõõmusta oma lähedasi kvaliteetsete massaažiseadmetega!
 

Massaažitoolid

Kas oled väsinud igapäevasest stressist ja lihaspingetest? Jäta hüvasti kallite spaakülastustega ning naudi täielikku lõõgastust meie luksuslikus massaažitoolis! Borealise massaažitoolid on varustatud kõige parema tehnoloogiaga, et massaaž ulatuks erinevate keha piirkondadeni. Avasta massaažitooli arvukad eelised-investeeri oma tervisesse ja naudi täielikku lõõgastust kodust lahkumata!

Soojendustooted

Püsi aastaringselt soojas ja seda tänu soojendavatele toodetele! Meie soojendavad tooted on loodud pakkuma sulle ülimat soojust ja mugavust, olenemata aastaajast. Soojendustooted aitavad sul hoida sooja ning leevendavad lihasvalusid. Soojendustooted tuginevad iidse Hiina meditsiini teadmistel ja praktikal. Meie tootevalikus on soojendavatest tekkidest kuni kinnasteni välja. Kõik tooted on valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest, tagamaks vastupidavust ja tõhusust.

Ergonoomika

Kas teadsid, et mugavus ja kehaline asend mõjutavad ka sinu produktiivsust ja üldist tervist? Ergonoomiliste toodete kasutamine aitab parandada kehahoiakut, leevendada selja- ja kaelavalu ning seeläbi suurendada produktiivsust. Sõltumata sellest, kas tegemist on ergonoomilise laua või tooliga, on kontoriergonoomika loodud tervislikuma töökeskkonna soodustamiseks.

Infrapunamatid

Borealise infrapunamatid kasutavad infrapuna tehnoloogiat. Infrapuna aitab lagundada nahaalust rasvakihti ja stimuleerida keha kollageeni tootmist, samuti aitab higistamine organismist väljutada toksiine. Koge kuumateraapia eeliseid ja investeeri oma heaolusse!