Järelmaks

Osta kvaliteetne massaažitool koju järelmaksuga.

Koostöös TFBank’i, ESTO (ESTO 6 või  ESTO maksa hiljem) ja Holm pankiga pakume võimalust soetada massaažitoole järelmaksuga. Järelmaks on ideaalne võimalus vältimaks ostude puhul ühekordset suurt väljaminekut ning selle asemel koostada enda võimalustele sobiv osamaksete graafik. Tänu meie kolmele koostöö partnerile saame pakkuda väga personaalset ning kõikide klientide vajadustele vastavaid lahendusi.

TF Bank

TF Bank’iga koostöös pakume võimalust erakliendile soetada  massaažitoole 0% intress järelmaksuga. TF Bank osamaksete puhul kehtib 0% intressimäär terve esimese aasta vältel ja ühtegi lisakulu ei lisandu. Sissemakse suurusjärk sõltub kliendi valikust ning soovi korral on võimalus taotelda järelmaksu 0% sissemaksega. Sõlmides järelmaksu lepingut on ühekordne lepingutasu 0%, ehk teisisõnu lepingu sõlmimine on tasuta. Järelmaksu taotlemiseks peab kauba maksumus jääma 1000 – 7500€ vahele.

Holm pank

Ootamatuid väljaminekuid tuleb elus ikka ette ning alati ei ole võimalik ega ka mõistlik neid üheaegselt teha. Holm panki järemaks on hea alternatiiv, mis pakub võimalust hajutada maksmine pikema perioodi peale. Järelmaksu limiit on kuni 10000 eurot ning lepingutasu ja sissemakse alates 0 eurost. Osamaksed algavad alates 7 eurost ning intress alates 9,9%. Maksimaalne lepingu pikkus on 60 kuud.

ESTO

ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. ESTO järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.