Ramirent Shared Services AS

“Kuna meie töö iseloom nõuab pikki tunde arvuti taga ning vahel ka ületunde, siis otsustasime pakkuda oma töötajatele võimaluse lõõgastuda kontorist lahkumata. Just massaažitooli ja mitte tavamassaaži kasuks otsustas see, et tooli saab kasutada rohkem inimesi päeva jooksul, mis teeb teenuse kättesaadavamaks rohkematele töötajatele korraga. Valisime rentimiseks Ultra Plus 3D mudeli.

Meie töötajate arv on küllaltki suur. Seega korraldasime kohe alguses massaažitooli kasutamise Outlook’i kalendri põhiselt, kus iga inimene saab endale broneerida maksimaalselt 30-minutilise aja. Kasutajate hulk varieerub, kuid välja on kujunenud ka seltskond, kes seda võimalust igapäevaselt kasutab.

Kuna massaažitool ise asub meil omaette vaikses ja pimendatud toas, siis on see ideaalne võimalus korraks oma tööpäevast välja tulla ning võtta hetk iseendale. Tagasiside on väga positiivne! Pigem kurdetakse selle üle, et pole piisavalt aega seda kasutada. Siin aga proovimegi propageerida fakti, et ka 5 minutiga on tõesti võimalik kiire lõõgastus ja nauding saada.

Pärast massaažitoolide kasutuselevõttu meie ettevõttes oleme märganud, et palju abi on saanud töötajad, kellel on varasemalt olnud probleeme selja ja õlavöötmega: nende jaoks on toolil olemas eriprogrammid. Samuti on inimesed hakanud enam tähelepanu pöörama oma istumisasendile ja rühile, vähendades sellega oma vaevusi. Lisaks pakub massaažitool tõesti ka võimaluse end tööpäeva jooksul korra välja lülitada, andes positiivse energiavoo päeva edukalt lõpule viimiseks. Väikese saladuskatte all tean, et mõned inimesed käivad kontoris ka nädalavahetusel just selle eesmärgiga, et täies rahus ja vaikuses massaažitooli mõnusid nautida!

Nendele firmadele, kes massaažitooli pakkumise võimalust kaaluvad, soovitaksin kindlasti see endale ettevõttesse rentida! Lisaks töötajate tervisele on sel ka positiivne mõju töötajate aja säästmisele, kuna massaaživõimalus on kohapeal olemas. Sellega on hea juurutada näiteks igatunniste silmade puhkamiseks mõeldud pauside kasutamist. Soovitan rentimist, sest seetõttu ei pea me ise kunagi tehnilise poole pärast muretsema. Alati on väga abivalmis Maia Borealisest meil vaid kiire kõne kaugusel ning igati valmis abistama.”

– Liisa Digman, Ramirent Shared Services AS