Koduse massaažitooli 5 eelist
Meie tervis on meie kõige kallim vara ja selle arvelt ei tasuks järeleandmisi teha. Tihti arvatakse, et massaažitooli olemasolu kodus on luksus, kuid üha rohkem inimesi soetab enda koju massaažitooli, sest tervis on nende jaoks oluline. Kui kaasaegse massaažitooli leiab juba paljudest kontoritest, siis kodudes on neid veel vähe. See trend on aga muutumas: koju hangivad massaažitooli eelkõige need, kes hoolivad oma tervisest või kelle töökoht ongi kodukontoris.
Säästad aega – igal hetkel ootab Sind kodus lõõgastav massaaž. Tänapäeva kiire elutempo juures on ajaline sääst see, mida hoitakse kokku igapäevase massaažitooli kasutamisega. Igapäevane massaažiseanss aitab leevendada stressi ja parandada energiatasakaalu organismis. Peamine kasutegur massaažitooli kasutamisest tulenebki selle igapäevasel kasutamisel. Ka mõned terapeudid kasutavad massaažitooli oma patsientide n-ö ettevalmistusfaasis, kasutades selleks võimalust patsient ooteajal massaažitoolis ette valmistada.
Säästad raha – ühekordne investeering tervisesse. Esmapilgul võib tunduda, et massaažitool on üsna kulukas investeering, kuid kokkuvõttes võib see säästa üsna palju raha, eriti kui külastada regulaarselt massööri või teisi terapeute. Terviseprobleemidega silmitsi seistes tuleb abi saamiseks erinevaid spetsialiste korduvalt külastada ning tihti varem või hiljem taas sama probleemiga kimpus olla. Tervis on inimese suurim vara, millesse investeerimine tasub alati kuhjaga ära. Koduse massaažitooli regulaarne kasutamine on soodsaim viis erinevate tervisehädade ennetamiseks ja leevendamiseks.
Borealise massaažitoolid on ehitatud vastupidavaks ja kauakestvaks ning nende eluiga ulatub kodukasutuses regulaarse kontrolli ja hooldusega 10 kuni 20 aastani. Enamjaolt ei kulu kvaliteetse massaažitooli soetamisel raha ka hilisemale remondile, mida võib sagedamini ette tulla ebakvaliteetse massaažitooli soetamisel. Võimalusel proovige erinevaid toole ja uurige erinevate toolide võimaluste ja funktsioonide kohta. Borealise Tallinna ja Tartu müügiesindustest leiab laia valiku erinevaid mudeleid nii koju kui kontorisse ning kõiki massaažitoole on võimalik proovima tulla, kui aeg eelnevalt kokku leppida.
Kel on kodus tõesti vähe ruumi, siis neile pakume ka väiksemaid massaažiseadmeid, et leevendada sundasenditest tulenevaid vaevusi.
Kaasaegsed massaažitoolid on väga energiasäästlikud, tarbides töörežiimis vaid 240W elektrit ning töötades ühtlase ja püsiva pingega. Lisaks pakuvad tänapäeva massaažitoolid palju enamat kui lihtsalt massaaž – näiteks lõdvestav soojendusfunktsioon, et valmistada lihased eelseisvaks massaažiks ette, vereringlust parandav kaaluta oleku asend ja Bluetoothi kaudu ühilduv audioseade, mistõttu võib nii mõnegi täiendava helisüsteemi soetamise ära jätta.
Mitmekülgne – igaüks leiab endale sobiva programmi. Massaažitool pakub koduseks lõõgastumiseks suurepärast alternatiivi tasulistele protseduuridele. Tänapäeva moodsad massaažitoolid sisaldavad endas laia funktsionaalsust massaažiprogrammidest kaelast jalatallani ning võimaldavad väga personaalset lähenemist. Kuigi inimmassaaž suudab probleemile läheneda improviseeritult, siis tänapäeva tehnoloogiliselt arenenud massaažitoolid võimaldavad kontrollitult määratleda, millist piirkonda ja mil viisil soovitakse masseerida. Samuti arvestab kaasaegne massaažitool konkreetse inimese pikkusega, seega sobivad need kasutamiseks erineva pikkusega inimestele.
Paljudel massaažitoolidel on lisafunktsioonid, mis võimaldavad nautida pikki, rahustavaid massaaživõtteid kaelalülidest nimmepiirkonnani ning võimekamad isegi tuharapiirkonnani. Kuna pinge, stress ja väsimus salvestuvad tavaliselt jalgadesse, elustab massaažitooli jalamassaaž kogu keha. Õhkpadjad ja rullikud pigistavad, sõtkuvad ning rullivad jalataldu, kandu, pahkluusid ja tallavõlvi. Massaažitooli õhkpadjad masseerivad kudesid sügavuti, tõhustades vereringet ning andes jalgadele tervema, elavama tunde.
Mugav kasutada – massaaž algab ühe nupuvajutusega. Massaažitooli istudes vajutad lihtsalt lemmikrežiimi käima ning saadki koheselt massaaži nautima hakata. Massaažitooli on soovitatav päevas kasutada kuni 20 minutit, kuid ülejäänud ajal saab sellel mugavalt istuda ja näiteks raamatut lugeda või televiisorit vaadata. Kui massaažitool sobitub sisekujundusega, on see ideaalne valik tugitooliks.
Samas ei loo massaažitool ainult mugavust, vaid aitab ennetada tõsiseid terviseprobleeme.
Borealise müügijuht Voites toob näite ühest hiljutisest kliendist, kes oli sattunud mõned aastad tagasi tõsisesse avariisse ja vajas taastusravi. “Leidsime talle lõpuks sellise tooli, kust on mugav püsti tõusta ja milles ta saab päevad läbi telekat vaadata. Ta ei pea seda kogu aeg tööle panema, kuid tal on selles hea ja mugav istuda,“ selgitab naine.
Privaatsus – massaaži saab mugavalt nautida oma kodus. Massaažitooli olemasolu kodus võimaldab massaaži nautida endale sobivas keskkonnas. Paljud inimesed ei tunne end mugavalt, kui neid puudutab võõras inimene. Samuti leidub inimesi, kes ei kasuta tööl massööri teenuseid, sest töö juures pole meeldiv riietuda. Kuna massaažitool on juba sedavõrd sarnane inimkäte poolt pakutavale massaažile, siis on see suurepäraseks alternatiiviks hubases ja koduses interjööris.