fbpx

Kontakt

Tallinna müügiesindus

Avatud kokkuleppel E–R
Tel: +372 5331 0630
E-pood tel: +372 5216 979
E-post: info@borealis.ee

Valukoja 8
Ülemiste City

11415 Tallinn

Asukoht kaardil

Maia Voites
Müügi- ja turundusjuht
maia@borealis.ee
Tel: +372 5625 2411
Mirelle Kukk
Müügiesindaja
mirelle@borealis.ee
Tel: +372 5331 0630
Riho Suija
Projektijuht
riho@borealis.ee
Tel: +372 5665 0556
Lauri Rannama
Koolitaja
lauri@borealis.ee
Tel: +372 5046 584
Katrin Tammaru
Toodete müügiesindaja
katrin@borealis.ee
Tel: +372 5631 8889

Tartu müügiesindus

Avatud kokkuleppel E–R
Tel: +372 5216 979
E-post: info@borealis.ee

Riia 142
Novapolis ärimaja
50415 Tartu

Asukoht kaardil

Timo Simonlatser
Tegevjuht
timo@borealis.ee
Tel: +372 5557 2604
Ethel Kümmel
Müügijuht
ethel@borealis.ee
Tel: +372 5216 979
Rutt Sõmerik
Lapsehoolduspuhkusel
Toodete müügiesindaja

NALI mängusari

Koduleht: www.nalimang.ee
E-post: nalimang@borealis.ee
Tel: +372 5141 477

Tiina-Piret Peegel
Müügi- ja projektijuht
tiinapiret@borealis.ee
Tel: (+372) 5141 477
Maria Palk
Turundusspetsialist
maria@borealis.ee
Tel: (+372) 5782 4933

Gameking

Koduleht: www.gameking.ee
E-post: info@gameking.ee
Tel: +372 5307 7314

Peeter Kümmel
Äri- ja erakliendi müügijuht
peeter@borealis.ee
Tel: +372 5567 1072
Tanel Veski
Vending ärivaldkonna juht
tanel@gameking.ee
Tel: +372 5307 7314
Mihkel-Erik Peegel
Põhja-Eesti regioonijuht
mihkel@borealis.ee

Borealis on Eesti vanim ning usaldusväärseim massaažitoolide müügi, rendi ning hoolduse ekspert – Eesti ettevõtetes hoolitseb töötajate eest enam kui 300 Borealise massaažitooli.

Meie füsioteraapia tooteid kasutab üle 200 spetsialisti ning haigla üle Eesti.

Borealise tootevalik on professionaalide poolt põhjalikult testitud ja tunnustatud Eesti Manuaalse Meditsiini ja Kiropraktika Seltsi poolt.

Borealis Eesti OÜ
Registrikood 11100242
KMKR EE101206240

Juriidiline aadress
Valukoja 8
11415 Tallinn

E-post: info@borealis.ee
Tel: +372 5331 0630