fbpx

Kontakt

Tallinna müügiesindus

Avatud kokkuleppel E–R
Tel: +372 5331 0630
E-pood tel: +372 5631 8889
E-post: info@borealis.ee

Valukoja 8
Ülemiste City

11415 Tallinn

Asukoht kaardil

Maia Voites

Müügijuht

maia@borealis.ee

Tel: +372 5625 2411

Mirelle Kukk

Müügiesindaja

mirelle@borealis.ee

Tel: +372 5331 0630

Katrin Tammaru

Toodete müügiesindaja

katrin@borealis.ee

Tel: +372 5631 8889

Tiina-Piret Peegel

Ärikliendihaldur

tiinapiret@borealis.ee

Tel: +372 5141 477

Liina Kukk

Turundusjuht

liina@borealis.ee

Tel: +372 554 4004

Lauri Rannama

Füsioterapeut/koolitaja

lauri@borealis.ee

Tel: +372 5046 584

Tartu müügiesindus

Avatud kokkuleppel E–R
Tel: +372 5216 979
E-post: info@borealis.ee

Riia 142
Novapolis ärimaja
50415 Tartu

Asukoht kaardil

Timo Simonlatser

Tegevjuht

timo@borealis.ee

Tel: +372 5557 2604

Ethel Kümmel

Müügijuht

ethel@borealis.ee

Tel: +372 5216 979

Rutt Sõmerik

Lapsehoolduspuhkusel

Toodete müügiesindaja

NALI mängusari

Koduleht: www.nalimang.ee
E-post: nalimang@borealis.ee
Tel: +372 5141 477

Tanel Veski

Mängu- ja müügiautomaatide valdkonnajuht

tanel@borealis.ee

Tel: +372 562 55108

Tiina-Piret Peegel

Müügi- ja projektijuht

tiinapiret@borealis.ee

Tel: +372 5141 477

Borealis on Eesti vanim ning usaldusväärseim massaažitoolide müügi, rendi ning hoolduse ekspert – Eesti ettevõtetes hoolitseb töötajate eest enam kui 300 Borealise massaažitooli.

Meie füsioteraapia tooteid kasutab üle 200 spetsialisti ning haigla üle Eesti.

Borealise tootevalik on professionaalide poolt põhjalikult testitud ja tunnustatud Eesti Manuaalse Meditsiini ja Kiropraktika Seltsi poolt.

Borealis Eesti OÜ
Registrikood 11100242
KMKR EE101206240

Juriidiline aadress
Valukoja 8
11415 Tallinn

E-post: info@borealis.ee
Tel: +372 5331 0630