fbpx

Kontakti

Borealis Holding OÜ
Reģistrācijas kods 11100242
PVN numurs EE101206240

Juridiskā adrese
Valukoja iela 7/1
11415 Tallina

E-pasts: info@masazaskresls.lv
Tālrunis: +371 29 339 114

Rīgas Tirdzniecības borojs

Atvērts pēc vienošanās no pirmdienas līdz piektdienai

Gatis Vanags
Pārdošanas vadītāja
gatis@borealis.ee
Tālr: +371 29 339 114

Tallinas tirdzniecības birojs

Atvērts pēc vienošanās no pirmdienas līdz piektdienai

Valukoja iela 8
Ülemiste City
11415 Tallinn

Atrašanās vieta kartē

Timo Simonlatser
CEO
timo@borealis.ee
Tālr: +372 5557 2604
Maia Voites
Pārdošanas un mārketinga vadītāja
maia@borealis.ee
Tālr: +372 5625 2411
Lauri Rannama
Fizioterapijas apmācības vadītājs
lauri@borealis.ee
Tālr: +372 5046 584

Tartu tirdzniecības birojs

Atvērts pēc vienošanās no pirmdienas līdz piektdienai

Aardla iela 23
50404 Tartu

Atrašanās vieta kartē

Ethel Kümmel
Pārdošanas vadītāja
ethel@borealis.ee
Tālr: +372 5216 979
Peeter Kümmel
Biznesa klientu vadītājs
peeter@borealis.ee
Tālr: +372 5567 1072
Rutt Sõmerik
Kinezioloģijas teipu pārdošanas pārstāvis
rutt@borealis.ee
Tālr: +372 5631 8889

Borealis ir vecākais un visuzticamākais eksperts masāžas krēslu pārdošanā, nomā un uzturēšanā Igaunijā – vairāk nekā 300 Borealis masāžas krēslu rūpējas par darbiniekiem Igaunijas uzņēmumos.

Mūsu fizioterapijas produktus izmanto vairāk nekā 200 speciālistu un slimnīcu visā Igaunijā.

Borealis produktu klāstu ir rūpīgi pārbaudījuši profesionāļi un atzinusi Igaunijas manuālās medicīnas un hiropraktikas biedrība.

Nosūtīt ziņu