Müük

Massaažitool koju: investeering Sinu perekonna tulevikku

Massaažitooli kodune kasutamine on investeering Sinu perekonna tervisesse. Massaaži liitmine

oma igapäevase terviserutiiniga hoiab kokku hulga raha ning aega,
pakkudes siiski iga Sinu pereliikme vajadustega kohanduvat massaaži.

  • Regulaarne ja stabiilselt hea kvaliteediga massaaž
  • Odavaim viis krooniliste tervisehädade ennetamiseks ja leevendamiseks

Jaapanis ja Lõuna-Koreas on massaažitool kasutusel ligikaudu igas neljandas kodus. Erinevalt Eestist, kus head massaaži peetakse pigem luksusteenuseks, on Jaapanis regulaarne massaaž tavaline osa tervishoiust – ning isiklik massaažitool selle võimaldamiseks kõige soodsam variant. Kui alla kümne tunni päevas töötamine ennastsalgava töökultuuri tõttu kuidagi kõne alla ei tule, ei ole lihtsalt muud valikut, kui proovida tööhaiguste ennetamiseks mõnd alternatiivset võimalust. Töökus on au sees ka Eestis. Seega: kui pikk ja terve elu on ka Sinu perekonna plaanides, tasub jaapanlastelt eeskuju võtta ning panustada oma tervise kestmisesse. Massaažitool on selleks kõige kulutõhusam viis.

Miks soetada massaažitool?

On laialdaselt teada, et massaažil on palju imelisi omadusi. See väljutab meie kehast mürke, parandab vereringet, alandab pulssi, suurendab endorfiinide taset, vähendab pingeid, suurendab painduvut, aitab stressi vastu, leevendab ja rahustab. Massaaži üks suuremaid plusspooli on aga võime leevendada ja ravida valu. Raskeks teeb olukorra tõsiasi, et valuga võitlemisel on kasu ainult regulaarsest massaažist1. See tähendab, et enamik inimesi ei saa massaaži parimaid efekte kunagi nautida, sest aega või raha regulaarseks massaažiks lihtsalt napib.

Massaažitool annab võimaluse selle teenuse regulaarsust oluliselt suurendada. Seeläbi saavad tooli kasutajale osaks kõik massaaži parimad omadused ning massaaž muutub haruldasest luksusteenusest igapäevase terviserutiini osaks.

Kas massaažitoolil on massööri ees eeliseid?

Kuigi oleme harjunud, et massaaži pakuvad meile imelised inimkäed, võimaldab kvaliteetne massaažitool mitmeid eeliseid. Massaažitooli massaaž on alati stabiilselt hea kvaliteediga, seda saab nautida sagedamini, seanss toimub alati sobival ajal ja kohas, ei vaja planeerimist ega aja broneerimist ning ei tekita ebamugavust, sest seda saab nautida riietega. Massaažitool on sobiv ka nendele eakamatele pereliikmetele, kelle liikumine on muidu piiratud või raskendatud, ent kes massaažiteraapiast palju kasu võiksid saada.

Võimekuselt parimad massaažitoolid inimkätele alla ei jää – massaažitoolitööstus pole enam uus valdkond ning töötab tihedas koostöös massööride ja teiste selle valdkonna spetsialistidega. Oma tunnustuse Borealise massaažitoolidele on andud ka Eesti Manuaalse Meditsiini ja Kiropraktikute Selts.

Kuidas massaažitool töötab?

Massaažitoolide funktsioonide valikus on erinevaid massaažitehnikaid, automaatprogramme ja manuaalseadistuse valikuid – kohandada saab massaažitehnika liiki, selle tugevust, mõne mudeli puhul ka massaaživõtte sügavust ja ulatust. Peamiselt kasutab tool masseerimiseks seljatoes asuvaid rullikuid ning üle kogu tooli paiknevaid õhkpatju.

Lisaks sellele on toolil sõltuvalt mudelist olemas ka selgroo korrigeerimise ja puusade pööramise võimalus, kogukehavenituse süsteem, 3D-tehnoloogia rullikute sügavuse ja ulatuse kohandamiseks, kaaluta oleku funktsioon pulsi ja stressi alandamiseks, eraldi jalatalla- ja käemassaaž, sensorite abil valupunkte ja kehaasendit tuvastav tehnoloogia või soojendus- ja kiigutamisfunktsioonid. Mitmed massaažitoolid pakuvad ka võimalust oma telefon tooliga ühendada ja seansi ajal muusikat või audioraamatut kuulata – mõni mudel suudab massaaži rütmi isegi kuulatava muusikaga sünkroniseerida.

Kõik eelnev tähendab, et personaalse ja oma vajadustele vastava massaaži saab iga tooli kasutav pereliige.

Kui kiiresti massaažitool investeeringu tagasi teenib?

Kui sinu peresse kuulub neli liiget, ja igaüks teist on siiani kasutanud massaaži vaid ennetuseks – ehk kord kuus või harvem – teenib ka odavaim massaažitool sellesse investeeritud raha tagasi umbes kahe aastaga. Massaažitooli eluiga küündib pereringis kasutades aga isegi kümne aastani, ning selle peamine eelis on võimalus massaaži regulaarsust oluliselt suurendada.

Seega pole kodune massaažitool mitte lisakulutus, vaid säästab pikas perspektiivis tuhandeid eurosid, sealhulgas tekkimata jäänud tervisehädade ja valude arvelt.

Miks peaksin ostma massaažitooli Borealise valikust?

Borealise massaažitoolivalik on enam kui kümne aasta pikkuse kogemuse põhjal hoolikalt kokku pandud ning võtab arvesse toolide eluiga, koostekvaliteeti, tehnoloogiate uudsust ja kasutajate tagasisidet. Meie käest on tooli rentinud või soetanud 200 Eesti ettevõtet ja väga paljud eraisikud. Eraisikule kehtib toolide soetamisel vähemalt 2-aastane, aga mõne mudeli puhul ka 3-aastane garantii. Kuna oleme massaažitoolide valdkonnale spetsialiseerunud, võid kindel olla, et kõik Sinu küsimused ja mured saavad meie töötajate abiga lahenduse. Massaažitoolide seast meeldivaima leidmiseks saad massaažitoolid võrdlusesse lisada ning kontakteeruda meie müügijuhiga.

1Moyer, C., Rounds, J., Hannum, J., & Cooper, Harris. (2004). A meta-analysis of massage therapy research. Psychological Bulletin, 130(1), 3–18