fbpx

Desinfitseeriv kott

0.0
| 0 arvustust
Kuumakse al. 6.19  / 18 kuud

99.00 

Laos

-
+
Tootekood: DH-010 Kategooria:
Kirjeldus
Dunhome volditav  desinfitseeriv kott kasutab LED UV valgust. Lainepikkusega (260-280 nm) UV steriliseerija puhastab ja desinfitseerib telefonid, maskid, rahakotid, võtmed, ehted ja muud väiksemad esemed. Germitsiidne UV-kiirgus hävitab 5 minutiga kuni 99,9% bakteritest ja viirustest.  Lambid: UVC+UVA LED. Eluiga üle 120000 korra  Materjal: PU+polüester  Vool: akupank või seinakontakt  Võimsus: 8W  Kaal: 660g  Mõõdud: 250*210*150mm  Värvus: hall 

Kuidas kasutada: 

Voldi kott lahti, aseta põhi ja alus koti põhja.  Aseta puhastust vajavad esemed kotti ja sulge lukk.  Ühenda seade akupangaga või vooluvõrguga ja vajuta koti kaanel olevale nupule. Seade hakkab tööle ja sinine tuli süttib.  Desinfitseerimisaeg on 5 minutit pärast mida seade lülilub välja ja asjad on valmis kasutamiseks.  Pärast kasutamist võib seadme uuesti kokku voltida.    Seadmes võib puhastada ka beebiriideid, meigivahendeid, pudeleid ja hambaharju!  Seadmega ei tule kaasa akupanka.  Seadmes on sisseehitatud elektroonika, hoida märjaks saamise eest! 

Kirjeldus

Dunhome volditav  desinfitseeriv kott kasutab LED UV valgust. Lainepikkusega (260-280 nm) UV steriliseerija puhastab ja desinfitseerib telefonid, maskid, rahakotid, võtmed, ehted ja muud väiksemad esemed. Germitsiidne UV-kiirgus hävitab 5 minutiga kuni 99,9% bakteritest ja viirustest. 

Lambid: UVC+UVA LED. Eluiga üle 120000 korra 

Materjal: PU+polüester 

Vool: akupank või seinakontakt 

Võimsus: 8W 

Kaal: 660g 

Mõõdud: 250*210*150mm 

Värvus: hall 

Kuidas kasutada: 

Voldi kott lahti, aseta põhi ja alus koti põhja. 

Aseta puhastust vajavad esemed kotti ja sulge lukk. 

Ühenda seade akupangaga või vooluvõrguga ja vajuta koti kaanel olevale nupule. Seade hakkab tööle ja sinine tuli süttib. 

Desinfitseerimisaeg on 5 minutit pärast mida seade lülilub välja ja asjad on valmis kasutamiseks. 

Pärast kasutamist võib seadme uuesti kokku voltida. 

 

Seadmes võib puhastada ka beebiriideid, meigivahendeid, pudeleid ja hambaharju! 

Seadmega ei tule kaasa akupanka. 

Seadmes on sisseehitatud elektroonika, hoida märjaks saamise eest!