fbpx

2 in 1 Jalamasseerija Shiatsu

-20€
Kuumakse al. 6.75€ / 12 kuud

79 

Jalamasseerija ja massaažipadi ühes tootes. Jalamasseerija on ideaalne abivahend jalgade verevarustuse parandamiseks, valu ja väsimuse vähendamiseks. Lisaks saab jalamasseerijat  kasutada massaažipadjana, mis aitab kogu kehal sügavalt lõõgastuda ning parandab ainevahetust. Masseerija on kaetud ülipehme fliisiga, mis on pestav.

Kuidas töötab?

Jalamasseerijal on soojendusfunktsioon, mis valmistab jalad eelseisvaks massaažiks ette. Soojendusfunktsioon taastab vereringe, leevendab lihaspingeid ja lõdvestab. Jalamasseerijal on üks automaatne massaažiprogramm, mille vältel saab massaažirullikute pöörlemissuunda puldi abil muuta. Kui jalamasseerijalt pealmine kate eemaldada, on seda võimalik kasutada masaažipadjana.

Kuidas kasutada?

Kasutamiseks ühenda jalamasseerija vooluvõrku ning aseta see põrandale kuivale ja tasasele pinnale, soovitavalt mõne isteasendi ette. Aseta jalad jalamasseerijasse ning alles seejärel lülita seade puldi abi sisse. Massaažiajal saad valida kahe massaažirullikute pöörlemissuuna vahel, et jalad sügavalt lõõgastuksid. Kui soovid jalamasseerijat kasutada massaažipadjana eemalda sellelt pealmine kate ning pane see kõrvale. Aseta padi soovitud kohale ning seejärel lülita seade sisse. Massaažiseanss kestab 15 minutit ning peale seda lülitub seade ise välja.

Jalamasseerija on lihtsasti liigutatav ning kasutamiskordade vahepeal kergesti ümber paigutatav. Jalamasseerija fliisist kate on lihtsasti lukuga eemaldatav ja pestav.