Aerify CHARGE PANTS + BACKPACK kompressioonimassaaž

Kuumakse al. 30.92  / 60 kuud

998 

Vali tipptasemel taastumine kompressioonipükste abil!

Üks pükste suurus M/L  (kasutajale pikkusega 160cm- 195cm, jalgade pikkusele 70cm-105cm)

Aerify CHARGE PANTS +BACKPACK komplekti kuulub akuga juhtpult (pump), kompressioonipüksid ja Aerify seljakott

Kuidas Aerify kompressioon püksid sulle kasulikud on?

Püksid kasutavad suruõhku maksimaalse survega kuni 240mmHg, mille abil loovad sinu jalalihastele sujuva  kompressioonmassaaži. Pessides suruõhku vaheldumisi kõikidesse 8 pükste õhukambrisse paneb kompressiooniteraapia sinu lümfi ja vereringe kiiremini käima ja seetõttu toetab keha taastumisprotsesse, vähendab põletikke ja turseid ning aitab kaasa kudede kiiremale ainevahetusele. Aitab intensiivse treeningpingutuse järel eemaldada jalalihastest piimhappe, mille asemele voolav hapnikurikas veri kiirendab kergustunnet ja parandab lihaste taastumisprotsessi kiirust

Kompressiooni püksid annavad võrreldes sääristega täiuslikuma kompressioonimassaaži effekti. Mõjutades tugevalt tuharalihaste taastumist ja puusa painutajalihaste taastumist. Numbrid on olulised! 8 õhukambrit annavad võimaluse kompressioonmassaaži teraapial mõjuda sujuvamalt kui väiksema arvu õhukambrite korral. Veri, koevedelik ja lümfi liigutatakse sujuvalt ja valutult! Kui kehal peaks olema väike valupunkt, koekahjustus või valu tegev marrastus, saab Aerify CHARGE PANTS pükse kerge vaevaga välja lülitada ühe õhukambri nii et kompressioonmassaaži effekt on jätkuvalt laiaulatuslik. Vähemate õhukambrite, näiteks 4 korral on ühe kambri välja lülitamise korral eemaldatud kohe 25% kompressioonteraapia võimsusest!

Õhusurve 240mmHg on tase, millele ei ole sarnast! Kuigi enamasti teraapia ja taastumise olukordades ei ole vajalik seesuguse tugeva surveastega kompressiooni kasutamine, on mõningates olukordades selline suur õhusurve tase oluline. Näiteks kui pükse peaks kasutama keskmisest kõhnem kuid väga tugeva lihasstruktuuriga sportlane või spordiharrastaja. Väiksema õhusurve korral ei pruugi kompressioonimassaaži mõju olla piisav, et seesugusele inimkeha tüübile maailmaklassis teraapiat pakkuda. Aerify CHARGE PANTS saab ka sellistel juhtudel tänu oma hämmastavalt tugevale õhusurve võimekusele suurepäraselt ja kvaliteetselt hakkama.

Videos on esitatud Aerify CHARGE kasutusõpetus, kus kasutatakse sääriseid. Kompressioonipüksid tagavad suurema kompressioonimassaaži ulatuse, kuid ühilduvad sama CHARGE seadmega.

Unikaalsus:

 1. 8 kambriline süsteem tagab Aerify kompressioonmassaaži kõrgema kvaliteedi ja sujuvuse võrreldes konkureerivate toodetega
 2. Maksimaale õhusurve 240mmHg tagab erilise kogemuse ja maksimaalselt tõhusa kudede taastumisprotsessi
 3. Püksid ümbritsevad tänu suurele surve reguleerimise astmele hästi sinu kehaga ja lubavad Aerify kompressioonimassaaži mõju veel suurema ulatusega tunda
 4. Kuni 3h laadimata kasutamist võimaldavad juhtmevaba seadme abil Aerify kompressioonimassaaži nautida kus iganes soovid kas või värskendavas looduses
 5. Mugavasse seljakotti mahub kompaktne kompressioonimassaaži seade Aerify CHARGE PANTS ära ja koti abil saad seadet mugavalt endaga kaasa võtta
 6. 6 eelseadistatud automaatprogrammi ja 16 reguleeritavat surveastet aitavad kompressioonimassaaži paindlikult kasutada, et sinu keha seisundile parim taastuseffekt garanteerida
 7. 2 aastat garantii- pikem kui paljudel teistel konkureerivatel kompressioonimassaaži toodetel

Kuidas seade töötab?

Kui oled endale seadme esimest korda ostnud pead sa lugema läbi lühikese kasutajajuhendi. Seadme kokkupanek on imelihtne ja ei tohiks seadme esimese laadimise järel võtta kauem aega kui 5 minutit. Aseta pükste õhuvooliku avade peale Aerify kinnitusriba. Ühenda õhuvoolikud seejärel läbi kinnitusriba pükste külge. Sulge kinnitusribad õhuvoolikute pealt krõpskinnitusega. Ühenda pükste õhuvoolikute adapter seadme (pumba) külge. NB! Aerify CHARGE PANTS on üks ühendusadapter, jälgi adaptril väljaulatuvat kida, mis suunab sind õigele ühendamisele.  Leia sobiv koht lamamiseks, ava puusade kohalt pükste lukud ja tõmba püksid jalga ning käivita seade nupust. Võimalus on valida 6 erineva programmi vahel, mis on kõik seadistatud  sinu lihaste ja keha taastumist kiirendama. Vaikimisi täituvad õhugakõik 8 õhukambrit, kuid sa saad enda soovide kohaselt välja ja sisse lüsitada õhukambreid mida soovid. Ka on kerge + ja – nupu abil seadistada õhusurve tugevust kambrites.

 Järk-järgult alustab õhukompressioon oma tööd, massaažiteraapia kiirendab verevoolu ja aitab lihased pärast intensiivset treeningut effektiivselt puhastada piimhappest ja teistest ainevahetuse jääkproduktidest.

Toome näiteks A programmi, mis täidab pükste kambrid järjestikku alustades jalalabast. See aitab lihastest jääkainete rohke venoosse vere välja pumbata/pigistada. Selle järel kambrid sujuvalt tühjenevad arteriaalne hapnikurikas veri pääseb voolama jalgadesse ja ainevahetus kiireneb. Lühikese pausi järel kogu tsükkel algab uuesti täites kambrid järjestikku alustades jalalabadest. Olenevalt valitud programmist on õhukambrite õhuga täitumise tsüklite järjekord erinev, täitumise kiirus ja tühjenenud kambrite pausifaas erinevad. Selline vahelduv ja tugeva mõjuga kompressiooni protsess kiirendab tuntaval määral jalagade taastumise kiirust. 20 minutilise seanssiga suudab kompressioonimassaaž avaldada inimese lihastele taastumiseffekti, mis on võrdne korraliku puhkuse ja massööri seansiga! Vaata siia, tootevideo kohe üleval:

Ravieffekt:

 1. kiirendab verevoolu
 2. kiirenenud ainevahetus toetab lihaste taastumist
 3. toetab treeningute kvaliteedi tõusu
 4. vähendab põletikke ja paistetusi
 5. aitab kehal kiiremini eemaldada piimhapet
 6. vähendab lihaste väsimustunnet raske kehalise koormuse järgselt
 7. parandab lümfiringlust
 8. alandab tunnetuslikku väsimust
 9. vähendab liigeste turseid
 10. hea ravi “raskete jalgade” vastu
 11. aitab kiirendada keha võimet töödelda ümber ainevahetusprotsessi laguprodukte ja toksiine
 12. vähendab tselluliiti

Kompressiooniteraapia ja sport:

Aerify- parim kompressioonimassaaž, kiireim taastumine! Enamik sportlasi on huvitatud taastumisaja vähendamisest pärast intensiivset treeningut või spordivõistlust. Hiljutised teaduslikud uuringud on näidanud, et lümfiteraapia aitab kaasa füüsikalistele ja füsioloogilistele muudatustele, mis näitavad lihaste paranenud taastumist. Inimese lümfisüsteemil pole pumpa nagu süda. Süda pumpab verd ainult arteritesse. Aerify CHARGE pakub loomulikku järjestikust kompressiooni, mis lükkab venoosse vere jalgadest tagasi ja puhastab jääkainetest (piimhape), mis põhjustavad lihasvalu ja väsimust.

Aerify on profi jalgratta meeskondade partner ja toetaja. Ränkraskete rattatuuri etappide ja pikkade 5-6 tunniste ühepäeva sõitude järel on Aerify tõeliselt lihtne ja kiiret taastumist pakkuv seade.

Eriti hea on Aerify CHARGE abil ära kasutada iga viimne taastumiseffekt paremini kui varem ja kasutada kompressioonimassaaži ajal kui massöör või füsioterapeut pole käeulatuses. Kasutan Aerify kompresioonimassaaži üle päeva või isegi iga päev, kui treeninglaagris intensiivsed koormused eriti suureks tõusevad. See tõesti aitab ja ma tunnen ennast rohkem puhanuna enne uusi rasked pingutusi. Tippspordis on oluline taastumise kiirus ja võimalus vähema aja järel taas endast maksimaalselt välja pingutada- just seda Aerify mul paremini teha aitab!”

Emils Liepins ( Profi rattaklubi UCI WorldTeam TREK-SEGAFREDO). @emils_liepins

Seadet on soovituslik kasutada:

 1. lihaste taastamiseks kehalisest pingutusest
 2. veenilaiendite korral
 3. kehv verevarustusega
 4. venoosne ja/ või lümfisüsteemi puudulikkusega
 5. spordivigastuste paranemise kiirendamiseks

Andmed

 • Mudel: AER0106
 • Pinge:110-230V (universiaal)
 • Voolutarve: 35W
 • Mõõtmed: 24,5cm x 14.3cm x 9.2cm
 • Õhu kompressioonpump: 17 liitrit minutis
 • Aku mahtuvus 5000mAh ( ~3h tööaega 1.2 tunni laadimise järel)
 • LED ekraan
 • 16 surveastet
 • 6 programmi
 • 8 õhukambrit
 • 2 erinevat pulsisagedust
 • 3 tundi aku kestvus ilma laadimata
 • Aja seadistus 1-99min
 • Õhusurve 15- 240mmHG
 • Laadija sisendpinge 11.1V
 • Laadija väljundpinge 12.6V, 2A
 • Vaikne pump
 • Seade(pump) kaalub: 1.46kg
 • Komplekt koos kotiga kaalub 4.15kg
 • 2 aastat garantii

Toote info    

 • Kompressioonimassaaž sinu kodus, spordilaagris, suvilas, võistlusel või mujal sinule sobivas kohas. Tänu uudsele akutehnoloogiale ei ei sea Aerify CHARGE PANTS sulle kasutamispiiranguid! Aitab hästi leevendada lihasväsimust, põlveprobleeme, jalgade paistetust, veenilaiendeid, vee kogunemist liigestes, valulikkust ja krampe. Aktiveerib ja toetab vere- ning lümfisüsteemiringe head talitlust.
 • Ulatub tuharalihaste ja puusa painutajalihaste piirkonda.
 • Digitaalselt juhitav töötsükkel – kasutaja saab valida spetsialistide poolt, tippsortlaste tagasiside põhjal 6 eelseadistatud automaatprogrammi vahel.
 • Rohkem rõhku võrreldes kõikide turul saadaval olevate seadmetega (kuni 240mmHg).
 • Laetava akuga kaasaskantav, kerge ja lihtne kasutada. Vajab vähest hoolt- võib puhastada niiske lapiga. Vastupidav kompaktne korpus, mida on kerge ja mugav kaasas kanda või hoiustada. Seadet saab laadida tavalise 220V elektripingega kodusest pistikupesast.
 • See toode on ette nähtud kasutamiseks isikliku kompressioonimassaaži aparaadina kui ka meditsiinilise kompressiooniteraapia seadmena kasutamiseks.
 • Kahe aastane garantii.

KKK (Korduma kippuvad küsimused)

Enamik kasutavad Aerify CHARGE PANTS kompressioonimassaaži peale rasket füüsilist koormust, pikki tunde jalgadel seistes, pärast matka või rännakut. Seisva töö ja pikalt sundasendis olemise järel. Tippsportlased kasutavad edukalt peale intensiivseid ja pikki treeninguid kui ka pärast võistluspingutust.

Soovitame kasutada maksimaalse effekti saavutamiseks 30 minutit järjest

Mille poolest erineb Aerify CHARGE PANTSteistest kompressioonimassaaži seadmetest?

Aerify CHARGE PANTS kõige tugevamat kompressioonimassaaži pakkuv seade- 240mmHg

Aerify CHARGE PANTS kõige suurema ulatusega kompressioonimassaaži pakkuv seade- ka tuharatele ja puusadele
Aerify CHARGE PANTS püksid on 8 kambrilised, enamus turul levinud seadmetel 4-6 kambrit
Aerify CHARGE PANTS ei vaja elektritoidet- mugav aku ja mobiilne seade on kasutusvalmis kõikjal kus viibid
Aerify CHARGE PANTS massaažiprogramme on 2x rohkem kui teistel turul pakutavatel toodetel- kokku 6
Aerify CHARGE PANTS on valikus ühes universiaalse suurusega kompressiooni püksid (M ja L)
Aerify CHARGE PANTS on oma tippmudel ja kõrgeimate kvaliteedi ja teraapiaeffekti näitajatega seade omas hinnaklassis

Vanessa Pereira, Portugali 5 kordne triatloni meister

Quentin Malriq, Prantsusmaa noorte meister 1500m jooksus

Kus proovida?

 1. Tule meile külla Tallinna esindusse Valukoja 8/1 ja tutvu esmaklassilise kompressiooniteraapia Aerify CHARGE PANTS võimalustega
 2. Rendi Aerify CHARGE endale kasutamiseks kõigest 9 euro eest päevas

Tootja koduleht: www.aerifyrecovery.com

Tootja FB: aerifyrecovery