Aerify CHARGE PANTS kompressioonimassaaž

0.0
| 0 arvustust
Kuumakse al. 30.98  / 60 kuud

949.00 

-
+
Tootekood: AER0105 Kategooriad: , ,
Kirjeldus

Kompressiooni püksid annavad võrreldes sääristega täiuslikuma kompressioonimassaaži effekti. Mõjutades tugevalt tuharalihaste taastumist ja puusa painutajalihaste taastumist.

Toote info

Kompressiooni püksid annavad võrreldes sääristega täiuslikuma kompressioonimassaaži effekti. Mõjutades tugevalt tuharalihaste taastumist ja puusa painutajalihaste taastumist. Numbrid on olulised! 8 õhukambrit annavad võimaluse kompressioonmassaaži teraapial mõjuda sujuvamalt kui väiksema arvu õhukambrite korral. Veri, koevedelik ja lümfi liigutatakse sujuvalt ja valutult! Kui kehal peaks olema väike valupunkt, koekahjustus või valu tegev marrastus, saab Aerify CHARGE PANTS pükse kerge vaevaga välja lülitada ühe õhukambri nii et kompressioonmassaaži effekt on jätkuvalt laiaulatuslik.

 

Üks pükste suurus M/L  (kasutajale pikkusega 160cm- 195cm, jalgade pikkusele 70cm-105cm)

Loe lähemalt Näita vähem

Kompressioonimassaaž parandab vereringet, kiirendab lihaste taastumist, parandab treening sooritust, vähendab turseid ja põletikke, aitab lihaseid piimhappest puhastada, ennetab lihaste valulikkust ja leevendab väsimust. Aerify aitab nö raskete jalgade vastu ning suurendab keha võimet väljutada toksiine.

Soovitatav sportlastele, kes soovivad kompressioonmassaaži samaaegselt tuharalihastele ja alaseljale koos säärtega (reielihased, nelipealihased, sääred).

Aerify CHARGE PANTS kompressioonimassaaži püksid

Aerify CHARGE PANTS

  • 6 eelseadistatud automaatprogrammi ja 16 reguleeritavat surveastet
  • Komplekti kuulub akuga juhtpult (pump), kiirliitmik, akulaadija
  • Kaal 3,9kg
  • Surve: 15-240mmHg
  • Võimsus: 35W
  • Eektri tarbimus 110-230V (universaal)
  • 3h aku kestvust, peale 1,2h laadimist

Kirjeldus

Kompressiooni püksid annavad võrreldes sääristega täiuslikuma kompressioonimassaaži effekti. Mõjutades tugevalt tuharalihaste taastumist ja puusa painutajalihaste taastumist.

Lisainfo

Kaal 3 kg
Mõõtmed 70 × 30 × 10 cm

Brand

Aerify

Aerify Recovery technology