Aerify CRYOBOOTS SET kompressioon külmateraapia

-49€
Kuumakse al. 30.10  / 60 kuud

969 

Vali tipptasemel taastumine külmakompressi abil!

Soovitus:

S/M -62cm (kasutaja pikkus 155cm – 180cm) Mudel: AER0501

L/XL – 68cm (kasutaja pikkus 181cm- 210cm) Mudel: AER0502

Aerify CRYOBOOTS SET komplekti kuulub 1 veepump, 1 paar sääriseid, 1 paar voolikuid, mehhaniline õhupump/pall, kokkupandav PVC anum, juhtpult, laadija, akupank, kasutusjuhend ja kandekott

Kuidas Aerify CRYOBOOTS külmateraapia säärised sulle kasulikud on?

Aerify CRYOBOOTS on külmaravi turses kudede ja raskete jalgade raviks, parandab verevarustust, kiirendab lihaste taastumist peale koormust, leevendab veenilaienditest tekkinud vaevusi ja aitab pidurdada tselluliidi teket. Külmaravi seade kasutab nii sääristes (kui ka teistes ühendatavates tugisidemetes (õlale, hüppeliigesele, küünarliigesele ja põlvele)) suruõhku, maksimaalse survega kuni 120mmHg. Kõrge rõhk aitab saavutada tugevama ja kauem kestva külmakompressi tunde ning turgutavad sind  kompressioonmassaažiga. Külmateraapia seade Aerify CRYOBOOTS SET aitab intensiivse treeningpingutuse järel eemaldada jalalihastest piimhappe. Surub  hapnikuvaese vere lihastest liikuma läbi mille laseb hapnikurikkal verel kiirendada kergustunnet ja parandab lihaste taastumisprotsessi kiirust. Aitab maha suruda põletikke ja turseid ning ennetada ulatuslikema krooniliste põletikuprotsesside edasiarenemist. Aitab kiirendada ainevahetust ja verevoolutust kudede mikrotraumade ümber, misläbi kiireneb kudede paranemine ja seeläbi terve organismi taastumine uueks pingutuseks.

Külmaravi seadmega on kaasas ruumi säästev ja mugavalt lahti volditav PVC anum, mis on mõeldud vee jaoks. Teraapia kauakestva efekti tõstmiseks lisa vee sisse jääkuubikuid. Kasuta korraga 10-20 minutit. Parima efekti saad kohe raske kehalise koormuse järgselt või tööpäeva lõpus, kui oled pikalt seisnud.

Õhusurve 120mmHg on tase, millele ei ole Aerify CRYOBOOTS SET tootele sarnast! Kuigi enamasti külmateraapia ja taastumise olukordades ei ole vajalik suure kompressiooni kasutamine, on  selline suur õhusurve sääristes abiks külmakompressi efekti kiirendamiseks. Näiteks kui pükse peaks kasutama keskmisest kõhnem kuid väga tugeva lihasstruktuuriga sportlane või spordiharrastaja. Väiksema õhusurve korral ei pruugi kompressioonimassaaži mõju olla piisav, et seesugusele inimkeha tüübile mõjusat külmaravi efekti pakkuda. Aerify CRYOBOOTS SET saab ka sellistel juhtudel tänu oma hämmastavalt tugevale õhusurve võimekusele suurepäraselt ja kvaliteetselt hakkama!

Unikaalsus:

 1. Aerify CRYOBOOTS seadmes on ühendatud kompressioon massaaž ja võimekas külmaravi. Pikad külmateraapia säärised ulatuvad kogu jalgade pinnale ja tagavad seeläbi eriti kiire jahutuse
 2. Kompressioon kuni 120mmHg tugevdab külmaravi sääriste kontaktpinda kehaga ja parandab  külmaravi efekti. Manuaalne surve tõstmine lubab külmakompressil kiiresti mõjuda!
 3. Kaks suurust Aerify CRYOBOOTS sääriseid kohanduvad paindlikult kasutaja pikkuse ja kasvuga
 4. Kuni 1h laadimata kasutamist võimaldavad juhtmevabat kasutuskogemust. Aerify pakub külmateraapiat kus iganes seda soovid kas või värskendavas looduses!
 5. Seadmele saab lihtsalt ja kiiresti külge ühendada teisi universiaalseid lisatarvikuid õla, põlve ja hüppeliigese külmaravi läbiviimiseks.
 6. Volditav PVC jäävee ämber tagab seadme kompaktsuse ja lihtsuse reisimisel
 7. Integreeritud termomeeter C
 8. 2 aastat garantii tootja garantii

Kuidas seade töötab?

Kui oled endale seadme esimest korda ostnud pead sa lugema läbi lühikese kasutajajuhendi. Seadme kokkupanek on imelihtne ja ei tohiks seadme esimese laadimise järel võtta kauem aega kui 5 minutit. Aseta pükste õhuvooliku avade peale Aerify kinnitusriba. Ühenda õhuvoolikud seejärel läbi kinnitusriba pükste külge. Sulge kinnitusribad õhuvoolikute pealt krõpskinnitusega. Ühenda pükste õhuvoolikute adapter seadme (pumba) külge. NB! Aerify CHARGE PANTS on üks ühendusadapter, jälgi adaptril väljaulatuvat kida, mis suunab sind õigele ühendamisele.  Leia sobiv koht lamamiseks, ava puusade kohalt pükste lukud ja tõmba püksid jalga ning käivita seade nupust. Võimalus on valida 6 erineva programmi vahel, mis on kõik seadistatud  sinu lihaste ja keha taastumist kiirendama. Vaikimisi täituvad õhugakõik 8 õhukambrit, kuid sa saad enda soovide kohaselt välja ja sisse lüsitada õhukambreid mida soovid. Ka on kerge + ja – nupu abil seadistada õhusurve tugevust kambrites.

 Järk-järgult alustab õhukompressioon oma tööd, massaažiteraapia kiirendab verevoolu ja aitab lihased pärast intensiivset treeningut effektiivselt puhastada piimhappest ja teistest ainevahetuse jääkproduktidest.

Seadmel saab reguleerida vee tsirkuleerimist 3 kiiruse vahel. Mugav et kohandada just enda keha ja lihastunnetusele paras külmakompress. Vee pump tekitab automaatselt sääristesse kompressiooni, mis aitab külmaravil tugevamalt mõjuda. Kui see ei ole siiski piisav ja äärmuslik külmateraapia on nõutav, siis manuaalse käsipumba abil saab tõsta õhusurve tugevust sääristes veelgi kuni 100-120mmHg.

Ravieffekt:

 1. kiirendab verevoolu
 2. kiirenenud ainevahetus toetab lihaste taastumist
 3. toetab treeningute kvaliteedi tõusu
 4. vähendab põletikke ja paistetusi
 5. aitab kehal kiiremini eemaldada piimhapet
 6. vähendab lihaste väsimustunnet raske kehalise koormuse järgselt
 7. parandab lümfiringlust
 8. alandab tunnetuslikku väsimust
 9. vähendab liigeste turseid
 10. hea ravi “raskete jalgade” vastu
 11. aitab kiirendada keha võimet töödelda ümber ainevahetusprotsessi laguprodukte ja toksiine
 12. vähendab tselluliiti

Külmateraapia ja sport:

Aerify- parim külmateraapia ja kiireim taastumine! Enamik sportlasi on huvitatud taastumisaja vähendamisest ja kudede kiirest tervenemisest pärast intensiivset treeningut või spordivõistlust. Hiljutised teaduslikud uuringud on näidanud, et kombineeritud külma- ja lümfiteraapia aitavad kaasa füüsikalistele ja füsioloogilistele muudatustele, mis näitavad lihaste paranenud taastumist. Oleme püsisoojased ja seetõttu inimese keha ei suuda ennast ise kiiresti jahutada ja kuumutada. Aerify CRYOBOOTS SET pakub kiiret külmaravi kudede mikrovigastuste ja raviks. Aitab maha suruda turseid ja ennetada põletike teket, mis põhjustavad lihasvalu ja väsimust.

Aerify on profi jalgratta meeskondade partner ja toetaja. Ränkraskete rattatuuri etappide ja pikkade 5-6 tunniste ühepäeva sõitude järel on Aerify tõeliselt lihtne ja kiiret taastumist pakkuv seade.

Aerify CRYOBOOTS SET abil smame ära kasutada iga viimne taastumiseffekt paremini kui varem ja kasutada külmaravi ajal kui külmavee vann või bassein pole käeulatuses. Kasutan Aerify külmakompressi üle päeva või isegi iga päev, kui treeninglaagris intensiivsed koormused eriti suureks tõusevad. See tõesti aitab ja ma tunnen ennast rohkem puhanuna enne uusi rasked pingutusi. Tippspordis on oluline taastumise kiirus ja võimalus vähema aja järel taas endast maksimaalselt välja pingutada- just seda Aerify mul paremini teha aitab!”

Emils Liepins ( Profi rattaklubi UCI WorldTeam TREK-SEGAFREDO). @emils_liepins

Videos esitatud Aerify CHARGE BOOTS kompressioonimassaaži toote lühitutvustus:

Seadet on soovituslik kasutada:

 1. lihaste taastamiseks kehalisest pingutusest
 2. veenilaiendite korral
 3. kehv verevarustusega
 4. venoosne ja/ või lümfisüsteemi puudulikkusega
 5. spordivigastuste paranemise kiirendamiseks

ANDMED:

 • Mudel: AER0501 ja AER0502
 • Sisendpinge:100-240V, 50- 60Hz (universiaal)
 • Väljundpinge 12V, 2A
 • Voolutarve: 2x 35W
 • Mõõtmed: 37cm x 27cm x 24cm
 • Müratase: <50db
 • Aku mahtuvus 2500mAh ( 1h tööaega 1 tunni laadimise järel)
 • LED ekraan
 • 1 tundi aku kestvus ilma laadimata
 • Õhusurve 60- 120mmHG
 • Laadija
 • Iseseisev ja vaikne veepump, 3 tsirkuleerimise kiirust
 • Komplekt koos kotiga kaalub 3.5kg
 • 2 aastat garantii

Toote info    

 • Külmaravi sinu kodus, spordilaagris, suvilas, võistlusel või mujal sinule sobivas kohas. Tänu uudsele akutehnoloogiale ei ei sea Aerify CRYOBOOTS SET sulle kasutamispiiranguid! Aitab hästi leevendada lihasväsimust, põlveprobleeme, jalgade paistetust, veenilaiendeid, vee kogunemist liigestes, valulikkust ja krampe. Aktiveerib ja toetab vere- ning lümfisüsteemiringe head talitlust.
 • Rohkem rõhku sääristes võrreldes kõikide turul saadaval olevate seadmetega (kuni 120mmHg).
 • Komplekt sisaldab akut. Seade vajab vähest hoolt- võib puhastada niiske lapiga. Vastupidav kompaktne pump ja juhtkorpus, mida on kerge ja mugav kaasas kanda või hoiustada. Seadet saab laadida tavalise 220V elektripingega kodusest pistikupesast.
 • See toode on ette nähtud kasutamiseks isikliku külmateraapia aparaadina kui ka meditsiinilise kompressiooniteraapia seadmena kasutamiseks.
 • Seade mahub mugavasse ja kompaktsesse kandekotti. Kandekott sisaldub komplektis.
 • Kahe aastane garantii.

KKK (Korduma kippuvad küsimused)

Enamik kasutavad Aerify CRYOBOOTS SET külmaravi peale rasket füüsilist koormust, pikki tunde jalgadel seistes, pärast matka või rännakut. Seisva töö ja pikalt sundasendis olemise järel. Tippsportlased kasutavad edukalt peale intensiivseid ja pikki treeninguid kui ka pärast võistluspingutust koekahjustuste vähendamiseks ja kiirema taastumise tagamiseks

Soovitame kasutada maksimaalse effekti saavutamiseks 20 minutit järjest kaks korda päevas

Mille poolest erineb Aerify CRYOBOOTS SET teistest külmaravi seadmetest?

Aerify CRYOBOOTS SET kõige kiirema ravieffektiga külmaravi seade kodus, reisil ja treeninglaagris kasutamiseks. Kompressiooni tugevus- 120mmHg

Aerify CRYOBOOTS SET kõige suurema ulatusega külmaravi pakkuv seade
Aerify CRYOBOOTS SET ei vaja elektritoidet- Komplekti kuuluva akuga mobiilne seade on kasutusvalmis kõikjal kus viibid
Aerify CRYOBOOTS SET 3 muudetavat vee ringluse kiirust lasevad valida sinule sobiva külmateraapia tugevuse
Aerify CRYOBOOTS SET on valikus ühes universiaalse suurusega kompressiooni säärised (S/M ja L/XL). Lisaks juurdeostetavad õla, küünarliigese, põlve ja hüppeliigese mansetid- enam pole probleemiks külmaravi üle terve keha!
Aerify CRYOBOOTS SET on oma tippmudel ja kõrgeimate kvaliteedi ja teraapiaeffekti näitajatega seade omas hinnaklassis

Vanessa Pereira, Portugali 5 kordne triatloni meister

Quentin Malriq, Prantsusmaa noorte meister 1500m jooksus

Kus proovida?

 1. Tule meile külla Tallinna esindusse Valukoja 8/1 ja tutvu esmaklassilise kompressiooniteraapia Aerify CRYOBOOTS SET võimalustega
 2. Rendi Aerify CRYOBOOTS SET endale kasutamiseks kõigest 9 euro eest päevas

Tootja koduleht: www.aerifyrecovery.com

Tootja FB: aerifyrecovery