Aerify STANDARD RECOVERY kompressioonimassaaž

Kuumakse al. 21.77  / 60 kuud

699 

Vali kahe suuruses sääriste  vahel (M ja L)

Soovitus:

M -110cm x 70cm (kasutaja pikkus 160cm – 175cm, jala pikkus kuni 88cm)

L – 125cm x 70cm (kasutaja pikkus 176cm- 205cm, jala pikkus kuni >89cm)

Aerify STANDARD RECOVERY komplekti kuulub juhtpult (pump) ja jala säärised (vali enda suurus)

Kuidas Aerify kompressioon säärised sulle kasulikud on?

Säärised kasutavad suruõhku maksimaalse survega kuni 240mmHg, mille abil loovad sinu jalalihastele sujuva  kompressioonmassaaži. Pressides suruõhku vaheldumisi kõikidesse 8 säärise õhukambrisse paneb kompressiooniteraapia sinu lümfi ja vereringe kiiremini käima ja seetõttu toetab keha taastumisprotsesse, vähendab põletikke ja turseid ning aitab kaasa kudede kiiremale ainevahetusele. Aitab intensiivse treeningpingutuse järel eemaldada jalalihastest piimhappe, mille asemele voolav hapnikurikas veri kiirendab kergustunnet ja parandab lihaste taastumisprotsessi kiirust

Õhusurve 240mmHg on tase, millele ei ole sarnast! Kuigi enamasti teraapia ja taastumise olukordades ei ole vajalik seesuguse tugeva surveastega kompressiooni kasutamine, on mõningates olukordades selline suur õhusurve tase oluline. Näiteks kui sääriseid peaks kasutama keskmisest kõhnem kuid väga tugeva lihasstruktuuriga sportlane või spordiharrastaja. Väiksema õhusurve korral ei pruugi kompressioonimassaaži mõju olla piisav, et seesugusele inimkeha tüübile maailmaklassis teraapiat pakkuda. Aerify STANDARD RECOVERY saab ka sellistel juhtudel tänu oma hämmastavalt tugevale õhusurve võimekusele suurepäraselt ja kvaliteetselt hakkama.

Unikaalsus:

 1. Maksimaale õhusurve 240mmHg tagab erilise kogemuse ja maksimaalselt tõhusa kudede taastumisprotsessi
 2. Kaks suurust sääriseid aitavad seadme sinu kehaga hästi kohandada ja Aerify kompressioonimassaaži mõju maksimaalselt tõsta
 3. Aerify kompressioonimassaaži seade mahub väiksesse  kandekotti, mille abil on seadet ohutu hoiustada
 4. 6 eelseadistatud automaatprogrammi ja 8 reguleeritavat surveastet aitavad kompressioonimassaaži paindlikult kasutada, et sinu keha seisundile parim taastuseffekt garanteerida
 5. 2 aastat garantii- pikem kui paljudel teistel konkureerivatel kompressioonimassaaži toodetel

Kuidas seade töötab?

Kui oled endale seadme esimest korda ostnud pead sa lugema läbi lühikese kasutajajuhendi. Seadme kokkupanek on imelihtne ja ei tohiks seadme esimese laadimise järel võtta kauem aega kui 5 minutit. Aseta sääriste õhuvooliku avade peale Aerify kinnitusriba. Ühenda õhuvoolikud seejärel läbi kinnitusriba sääriste külge. Sulge kinnitusribad õhuvoolikute pealt krõpskinnitusega. Ühenda mõlema säärise õhuvoolikute adapter seadme (pumba) külge. NB! Aerify STANDARD RECOVERY on üks ühendusadapter, jälgi adaptril väljaulatuvat kida, mis suunab sind õigele ühendamisele.  Leia sobiv koht lamamiseks, tõmba säärised jalga ja käivita seade nupust. Võimalus on valida 6 erineva programmi vahel, mis on kõik seadistatud  sinu lihaste ja keha taastumist kiirendama. Vaikimisi täituvad õhugakõik 8 õhukambrit, kuid sa saad enda soovide kohaselt välja ja sisse lülitada õhukambreid mida soovid. Ka on kerge + ja – nupu abil seadistada õhusurve tugevust kambrites.

 Järk-järgult alustab õhukompressioon oma tööd, massaažiteraapia kiirendab verevoolu ja aitab lihased pärast intensiivset treeningut effektiivselt puhastada piimhappest ja teistest ainevahetuse jääkproduktidest.

Toome näiteks A programm, mis täidab sääriste kambrid järjestikku alustades jalalabast. See aitab lihastest jääkainete rohke venoosse vere välja pumbata/pigistada. Selle järel kambrid sujuvalt tühjenevad arteriaalne hapnikurikas veri pääseb voolama jalgadesse ja ainevahetus kiireneb. Lühikese pausi järel kogu tsükkel algab uuesti täites kambrid järjestikku alustades jalalabadest. Olenevalt valitud programmist on õhukambrite õhuga täitumise tsüklite järjekord erinev, täitumise kiirus ja tühjenenud kambrite pausifaas erinevad. Selline vahelduv ja tugeva mõjuga kompressiooni protsess kiirendab tuntaval määral jalgade taastumise kiirust. 20 minutilise seanssiga suudab kompressioonimassaaž avaldada inimese lihastele taastumisefekti, mis on võrdne korraliku puhkuse ja massööri seansiga! Vaata siia, tootev ideo kohe üleval:

Raviefekt:

 1. kiirendab verevoolu
 2. kiirenenud ainevahetus toetab lihaste taastumist
 3. toetab treeningute kvaliteedi tõusu
 4. vähendab põletikke ja paistetusi
 5. aitab kehal kiiremini eemaldada piimhapet
 6. vähendab lihaste väsimustunnet raske kehalise koormuse järgselt
 7. parandab lümfiringlust
 8. alandab tunnetuslikku väsimust
 9. vähendab liigeste turseid
 10. hea ravi “raskete jalgade” vastu
 11. aitab kiirendada keha võimet töödelda ümber ainevahetusprotsessi laguprodukte ja toksiine
 12. vähendab tselluliiti

Kompressiooniteraapia ja sport:

Aerify- parim kompressioonimassaaž, kiireim taastumine! Enamik sportlasi on huvitatud taastumisaja vähendamisest pärast intensiivset treeningut või spordivõistlust. Hiljutised teaduslikud uuringud on näidanud, et lümfiteraapia aitab kaasa füüsikalistele ja füsioloogilistele muudatustele, mis näitavad lihaste paranenud taastumist. Inimese lümfisüsteemil pole pumpa nagu süda. Süda pumpab verd ainult arteritesse. Aerify CHARGE LITE pakub loomulikku järjestikust kompressiooni, mis lükkab venoosse vere jalgadest tagasi ja puhastab jääkainetest (piimhape), mis põhjustavad lihasvalu ja väsimust.

Aerify on profi jalgratta meeskondade partner ja toetaja. Ränkraskete rattatuuri etappide ja pikkade 5-6 tunniste ühepäeva sõitude järel on Aerify tõeliselt lihtne ja kiiret taastumist pakkuv seade.

Eriti hea on Aerify CHARGE abil ära kasutada iga viimne taastumisefekt paremini kui varem ja kasutada kompressioonimassaaži ajal kui massöör või füsioterapeut pole käeulatuses. Kasutan Aerify kompresioonimassaaži üle päeva või isegi iga päev, kui treeninglaagris intensiivsed koormused eriti suureks tõusevad. See tõesti aitab ja ma tunnen ennast rohkem puhanuna enne uusi rasked pingutusi. Tippspordis on oluline taastumise kiirus ja võimalus vähema aja järel taas endast maksimaalselt välja pingutada- just seda Aerify mul paremini teha aitab!”

Emils Liepins ( Profi rattaklubi UCI WorldTeam TREK-SEGAFREDO). @emils_liepins

Seadet on soovituslik kasutada:

 1. lihaste taastamiseks kehalisest pingutusest
 2. veenilaiendite korral
 3. kehv verevarustusega
 4. venoosne ja/ või lümfisüsteemi puudulikkusega
 5. spordivigastuste paranemise kiirendamiseks

ANDMED:

 • Pinge:220V, 50Hz
 • Voolutarve: 65W
 • Mõõtmed: 24cm x 22cm x 12cm
 • Õhu kompressioonpump: 16 liitrit minutis
 • LED ekraan
 • 8 surveastet
 • 6 programmi
 • 8 õhukambrit
 • Aja seadistus 1-99min
 • Õhusurve 30- 240mmHG
 • Komplekt koos kotiga kaalub 5.2kg
 • 2 aastat garantii

Toote info    

 • Kompressioonimassaaž sinu kodus, spordilaagris, suvilas, võistlusel või mujal sinule sobivas kohas. Aitab hästi leevendada lihasväsimust, põlveprobleeme, jalgade paistetust, veenilaiendeid, vee kogunemist liigestes, valulikkust ja krampe. Aktiveerib ja toetab vere- ning lümfisüsteemiringe head talitlust.
 • Digitaalselt juhitav töötsükkel – kasutaja saab valida spetsialistide poolt, tippsortlaste tagasiside põhjal 6 eelseadistatud automaatprogrammi vahel.
 • Rohkem rõhku võrreldes kõikide turul saadaval olevate seadmetega (kuni 240mmHg).
 • Kerge ja lihtne kasutada. Vajab vähest hoolt- võib puhastada niiske lapiga. Vastupidav kompaktne korpus, mida on kerge ja mugav kaasas kanda või hoiustada. Seadet saab kasutada tavalise 220V elektripingega kodusest pistikupesast.
 • Toode on ette nähtud kasutamiseks isikliku kompressioonimassaaži aparaadina kui ka meditsiinilise kompressiooniteraapia seadmena kasutamiseks.
 • EC MDD sertifikaat- II klassi meditsiiniseade
 • Kahe aastane garantii.

KKK (Korduma kippuvad küsimused)

Enamik kasutavad Aerify kompressioonimassaaži peale rasket füüsilist koormust, pikki tunde jalgadel seistes, pärast matka või rännakut. Seisva töö ja pikalt sundasendis olemise järel. Tippsportlased kasutavad edukalt peale intensiivseid ja pikki treeninguid kui ka pärast võistluspingutust.

Vanessa Pereira, Portugali 5 kordne triatloni meister

Quentin Malriq, Prantsusmaa noorte meister 1500m jooksus

Kus proovida?

 1. Tule meile külla Tallinna esindusse Valukoja 8/1 ja tutvu esmaklassilise kompressiooniteraapia Aerify CHARGE võimalustega

Tootja koduleht: www.aerifyrecovery.com

Tootja FB: aerifyrecovery