Aerify STANDARD RECOVERY kompressioonimassaaž

0.0
| 0 arvustust
Aerify Recovery technology

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Tootekood: AER0101 Kategooriad: , ,
Kirjeldus

Säärised kasutavad suruõhku maksimaalse survega kuni 240 mmHg, mille abil loovad sinu jalalihastele sujuva  kompressioon massaaži.

Toote info

Enamik sportlasi on huvitatud taastumisaja vähendamisest pärast intensiivset treeningut või spordivõistlust. Hiljutised teaduslikud uuringud on näidanud, et lümfiteraapia aitab kaasa füüsikalistele ja füsioloogilistele muudatustele, mis näitavad lihaste paranenud taastumist. Aerify pakub loomulikku järjestikust kompressiooni, mis lükkab venoosse vere jalgadest tagasi ja puhastab jääkainetest (piimhape), mis põhjustavad lihasvalu ja väsimust.

 

Suurus M: 110cm x 70 cm, (pikkusele 1,55m-1,75m, jala pikkus 87-88cm)

Suurus L:  125cm x 72cm, (pikkusele 1,76-1,95m, jala pikkus > 88cm)

Loe lähemalt Näita vähem

Kompressioonimassaaž parandab vereringet, kiirendab lihaste taastumist, parandab treening sooritust, vähendab turseid ja põletikke, aitab lihaseid piimhappest puhastada, ennetab lihaste valulikkust ja leevendab väsimust. Aerify aitab nö raskete jalgade vastu ning suurendab keha võimet väljutada toksiine.

Aerify sobib sportlastele, kes soovivad samaaegselt kasutada ka tuharalihaste, kubeme, alaselja pneumaatilist surveravi, kombineerituna säärtega (-reielihased, nelipealihased, sääred). Soovitatav on crossfit-sportastele, jõutõstjatele, jalgratturitele, triatleetidele, jäähokimängijatele ja teistele sportlastele.

Aerify STANDARD RECOVERY

  • Kaasas vooliksüsteem ja kaugjuhtimispult
  • Kaal: 5.2kg
  • Surve: 30-240mmHg
  • Aega saab seadistada alates ühest minutist, kuni pooleteist tunnini.
  • Võimsus: 65W
  • Elektri tarbimine: 220V/50Hz

Kirjeldus

Säärised kasutavad suruõhku maksimaalse survega kuni 240 mmHg, mille abil loovad sinu jalalihastele sujuva  kompressioon massaaži.

Lisainfo

Kaal 1 kg
Mõõtmed 80 × 20 × 20 cm
Suurus

L, M

Brand

Aerify

Aerify Recovery technology