Laseriga akupunktuuri pliiats AK-2000-C

Kuumakse al. 6.06  / 18 kuud

99 

Akupunktuuri pliiats on Hiina meditsiini põhimõtetel toimiv kõrgkvaliteetne elektriseade. See teadlaste abil välja arendatud teraapiavahend töötab elektrostimulatsiooni abil ning aitab akupunktuuri põhimõttel kehas tekkivaid haigusseisunded diagnoosida ning ravida.

Akupunktuuri pliiatsit soovitab füsioterapeut Lauri Rannama.

Kuidas töötab?

Meie kehas paiknevad homöostaatilised akupunktuuri punktid, mille stimuleerimine suurendab keha enda taastumisvõimet ja aitab kaasa haigete piirkondade ravile.

Siseorganite energia puudulikkust või häireid on võimalik diagnoosida käel asuvatest organite projektsioonidest lähtudes. Skeleti-lihassüsteemi piirkondade raviks kasutatakse aga nii jalgadel kui kätel asuvaid kehaosade projektsioone. Abi on ka sellest, kui kasutada haige piirkonnaga seotud akupunktuuri punkte kogu kehal.

Akupunktuuri pliiatsi otsa õrnalt nahal libistades tekib surin ravi vajava organi piirkonnas. Punkti tundlikkusest annavad märku tugevam surin ning lihastõmblused. Kui lihastõmblused on esialgu ebakorrapärased, viitavad nad häirele vastavas piirkonnas.

Akupunktuuri pliiatsi laserfunktsioon võimaldab suunata selle raviks näiteks ninasõõrmesse ning ravida nii nohu või kõrva, kus asub väga palju akupunktuuri piirkondi. Kuulmisaparaadi olemasolul tuleb laseriga pliiatsi kasutamise osas konsulteerida arstiga.

Kuidas kasutada?

Diagnoosides või ravides tuleb ühe käega hoida akupunktuuri pliiatsi metallist käepidemest; teine käsi peaks aga olema kontaktis patsiendi nahapinnaga. Kehapunktide kaudu ravi läbi viies on soovitav nahka eelnevalt veepõhilise losjooniga määrida – see parandab naha elektrijuhtivust.

Impulsi tugevus peaks üldjuhul olema vahemikus 1–3 ning selle tugevuse sobivust saab katsetada nn kontrollpunktis. See asub kahe käejoone kokkupuutepunktis, nimetissõrmest 1–1,5 sentimeetri võrra allpool. Kui tugevus on sobiv, ei ole seda kontrollpunktis tunda. Kokku on akupunktuuri pliiatsil kuus tugevusastet.

Akupunktuuri pliiatsiga tuleks punkti stimuleerida 30 sekundit kuni kolm minutit, misjärel peaks tasakaalustuma närvitalitlus ja alanema vastava piirkonna valu.

Akupunktuuri pliiats töötab akuga ning sellega tulevad kaasa karp ning laadija. Soovi korral on Borealiselt võimalik soetada lisaks eraldi varuaku. Akupunktuuri pliiatsi garantii kehtib kaks aastat ning vea ilmnemisel on võimalik toode uue vastu vahetada.

Kui kasutada pliiatsit keskmiselt kolm korda nädalas, kestab selle aku vähemalt kaks aastat. Toote eluiga sõltub selle kasutustihedusest, ent Borealise klientide tagasiside põhjal peab toode vastu viis ja enam aastat.

Omadused

Mõõdud: 21 cm x 30 cm 7 cm

Töötab 3 V akuga

Eraldi tuleb osta Euroopa reisiadapter, sest aku laadija ots ei ole Euroopas sobiv.