BLACKROLL FLOW

0.0
| 0 arvustust
Blackroll

39.89

Ainult 2 laos

-
+
Tootekood: BL-A000307 Kategooriad: ,
Kirjeldus

Tänu BLACKROLL FLOW massaažirull - tänu erisuunalise struktuuriga pealispinnale võimaldab massaažirull tugevat ja efektiivset massaaži. 

Toote info

 

 

Massaažirull stimuleerib lihaseid ja sidekudet, tagades keha paindlikkuse, liikuvuse ning lihaste lõõgastuse. Rulli regulaarne kasutamine vähendab pingeid, parandab vereringet ja paneb hapnikurikka vere kehas liikuma. Järjepidev kasutus aitab ennetada ning ravida tselluliiti.

 

Erisuunalise struktuuriga massaažirull on ideaalne abimees treening sessiooni algusesse ja lõppu. Enne treeningut aitab massaažirull lihaseid aktiveerida. Kiire liikumine massaažirullil tekitab vibratsiooni efekti, mille tulemusel vereringe paremini tööle hakkab. Peale rasket higistamist aitab massaažirull lihaseid intensiivselt lõõgastada ja pingeid vähendada.

Loe lähemalt Näita vähem

BLACKROLL-flow

Harjutuste tegemiseks annab inspiratsiooni tasuta BLACKROLL® äpp. Äpis on üle 500 harjutuse nii kogu kehale kui kindlatele kehapiirkondadele. 

  • Värv: Must
  • Toode on lõhnavaba ja veekindel
  • Kaal: 180g
  • Suurus: 30 cm x 15 cm 

Kirjeldus

Tänu BLACKROLL FLOW massaažirull – tänu erisuunalise struktuuriga pealispinnale võimaldab massaažirull tugevat ja efektiivset massaaži. 

Brand

Blackroll

Usume, et parim viis oma tervise, heaolu ja jõudluse üle kontrolli haarata on seda ise teha. Te teate oma eesmärke, võimeid, piire, haigusi ja eelistusi kõige paremini. Teie otsustate, kuidas saavutada oma isiklik tasakaal aktiveerimise ja taastumise vahel, et elu oleks täis energiat ja jätkusuutlikku jõudlust. Sest keegi ei tunne sind paremini kui sa ise tunned.
Blackroll