BLACKROLL – treeningkumm

14.90 

BLACKROLL® LOOP BAND (ligi 32 cm) on ideaalne väiksemate lihaskettide treenimiseks. See aitab parandada keha staatikat ja vähendada vigastuste ohtu. Ütle head aega ebamugavatele kummist võrudele – uus revolutsioon nahasõbralikus tekstiilis, mille sisse on õmmeldud ka lateksivaba kummi. See mitte nahka kakkuv trennivõru pakub kõiki harjutusvõrude jaoks tavapäraseid eeliseid ilma tuntud miinusteta, nii on trennis palju lõbusam.

Omadused

  •  Suurus: ligi 32 cm x 6 cm
  •  Kaal: 32 cm x 6 cm, 57 g (kollane), 32 cm x 6 cm, 57 g (oranž), 32 cm x 6 cm, 64 g (punane), 32 cm x 6 cm, 64 g (roheline), 32 cm x 6 cm, 70 g (sinine), 32 cm x 6 cm, 70 g (must)
  •  Kollane treeningvõru on kõige nõrgema tugevusega (kollane ekstra kerge, oranž kerge, punane keskmine, roheline keskmine, sinine tugev, must ekstra tugev)

Võrud on mõeldud selleks, et vastata professionaalsete sportlaste kõrgetele ootustele, kuid sobivad ka amatööridele. Blackroll treeningkummid ei ole mitte ainult tugevad ja rebenemiskindlad, kuid ka paindlikud ja samal ajal mugavavad – seda tänu revolutsioonilisele tekstiilmaterjalile. See ei lõika nahka ja püsib kindlalt paigal.

https://youtu.be/Ydy7c1bMYQM