BLACKROLL – vahtpall 8cm

0.0
| 0 arvustust
Blackroll

17.90

-
+
Tootekood: BL-A000110 Kategooriad: ,
Kirjeldus

BLACKROLL DuoBall 8 cm vahtpallid on mõeldud käte, jalgade, kaela ja õlapiirkonna masseerimiseks.

Toote info

BLACKROLL® DuoBall liigub ainult edasi-tagasi ega põgene soovitud kohast minema. Sellega on suurepärane selga, kaela, käsi ning jalgu masseerida. DuoBalli on hea kasutada nii laual, põrandal kui vastu seina toetades. 8 cm DuoBalli kahe palli vaheline ala on väiksem kui 12cm palli oma. Väiksem DuoBall masseerib natuke intensiivsemalt ning stimuleerib korraga väiksemat pinda. Sellega on ideaalne masseerida kaela ja õlapiirkonda, sääri, jalataldu ja käsi. 

 

Soovitame DuoBalli kasutada pingete vähendamiseks kaelalihastes. Kaelas asuvad paljud punktid, mis võivad põhjustada peavalu, migreeni, peapööritust ja isegi nägemishäireid. Seetõttu on hea kaelas pingete tekkimist ennetada. 

 
Loe lähemalt Näita vähem

BLACKROLL - vahtpall 8cm

  • 16 cm x 8 cm x 8cm
  • Kaal 37g
  • Lõhna- ja keemiavaba
  • Veekindel ja lihtne puhastada

Kirjeldus

BLACKROLL DuoBall 8 cm vahtpallid on mõeldud käte, jalgade, kaela ja õlapiirkonna masseerimiseks.

Brand

Blackroll

Usume, et parim viis oma tervise, heaolu ja jõudluse üle kontrolli haarata on seda ise teha. Te teate oma eesmärke, võimeid, piire, haigusi ja eelistusi kõige paremini. Teie otsustate, kuidas saavutada oma isiklik tasakaal aktiveerimise ja taastumise vahel, et elu oleks täis energiat ja jätkusuutlikku jõudlust. Sest keegi ei tunne sind paremini kui sa ise tunned.
Blackroll