Ergonoomiline seisutool COMFY

-40€
Kuumakse al. 15.50  / 48 kuud

459 

Laos

Kui olete väsinud istumisest või tööl seismisest, siis miks mitte proovida COMFY-t? Ergonoomiline seisutool COMFY on hea abiline tööl ja kodukontoris.

Saatmine kulleriga

Kuidas seisutool COMFY on kasulik sinu tervisele ja toetab tõhusat töökeskkonda?

 1. pane Comfy koos lauaga SMART FIT enda jaoks tööle. Üles alla liikumine toetab keha ja lülisamba liikuvust kogu päev, millega maandad riske sundasenditest põhjustatud seljavalude tekkeks
 2. õige tool hoiab keha liikumises, mis omakorda teeb mõistuse erksaks ja sinu produktiivseks
 3. tööpinna kõrguse paindlik reguleerimine koos tooli liikumisega, vähendab ülekoormust õlavöötmes, lõdvestab käe- ja kaelalihaseid.
 4. reguleeritav tool COMFY on töökindel abiline aktiivselt liikuvasse kontorisse ja piisavalt ruumisäästlik, et mahtuda ka kodusesse töötuppa.
 5. tool on kohandatav istumiseks, kui samas nutikas abiline ka seismisel, toetades sinu alaselga
 6. mõõdud: 590x906x615~1180mm
 7. Kandevõime maksimum 125kg
 • Ergonoomiline tool aitab toetada alaselga, parandab istumisasendit, leevendab jalgade vaevusi ja hoiab keha liikumises
 • Topelt tõstmine nii istumise osa alt kui ka tooli jalusel, teevad tooli tõstmise mugavaks
 • Libisemiskindel talla alune, teevad töötamise turvaliseks ka seistes.
 • Rattad teevad tooli transportimise mugavaks

Soovid vahetada asendeid istumise ja seismise vahel, ergutada vereringet ja puhata jalgu? See ergonoomiline tool toob sinuni vaevata kõrguse reguleerimise ja soodustab head tööasendit.

PU-vahtistme kumera servaga disain pakub puusadele mugavust ja aitab selgroogu joondada. Mugav vahtmatt leevendab valutavate jalgade stressi.