fbpx

G7 PRO kaelamasseerija

-30€
Kuumakse al. 8.01€ / 18 kuud

129 

Juhtmevaba G7 PRO kaelamasseerija stimuleerib tõelist inimkäe massaaži, et aidata leevendada kaela valulikkust, õlgade väsimust, keha pingeid, tõsta  unekvaliteeti ja parandada vereringet.  

Kerge, stiilse, ergonoomilise U-kujulise disainiga G7 PRO leevendab kaela- ja õlavalu. Seadmel on 9 nano kontakti, mis simuleerides sõrmi, liiguvad päri- ja vastupäeva.  Vibreeriv funtsioon loob efekti massaažist, mis edastatakse sügavamatesse kudedesse ja lihastesse.     

Kuidas kasutada?   

Tee kaela tagumine osa märjaks ning aseta G7 PRO kaelale. Lülitades seadme sisse saad valida: 6 pulseeriva tugevusastme, 4 infrapuna, 4 massaaži ja 3  soojendasastme vahel. Kõiki funktsioone saab soovi korral välja lülitada.   

Kuidas töötab?   

G7 PRO-l on 9 Nano kontakti, mis kohanduvad hästi teie kaelaga. G7 PRO kasutab impulsstehnoloogiat, mis leevendab lihas-ja närvivalusid ning taastab kärbunud närve ja lihaskiudusid nõrga elektrilise stimulatsiooni teel. 15 -minutiline seanss lõdvestab stressis lihaseid, aitab parandada vereringet ning vähendab kaela pinget ja valulikkust.     

Maksa 6 võrdse osana: 

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel kiiret ja mugavat ESTO 6 makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kuueks võrdseks makseks! Puudub intress. Puuduvad lisakulud. Loe lähemalt siit. 

 

Aku: 2400mAh  

Laadimisaeg: 3.5h 

Võimsus: 10W  

Soojendus: 37-43℃ 

Värvus: Hall