fbpx

iNeck3 kaelamasseerija

-25%

iNeck3 on mugava disainiga C-kujuline massaažiseade, mis aitab leevendada kaelapiirkonda tekkinud pingeid.

Ilusa disainiga, efektiivne ja mugav masseerija vähendab lihas- ja liigespingeid kaelas. Masseerija C-kuju järgib kaela kontuure ja keskendub väga täpselt kaelas paiknevatele lihastele, kuhu koguneb suur osa pingeid. Seadme töötamist saab juhtida seadmelt ning mugavalt ka APP-i kaudu telefonilt.

Kuidas kasutada?

Toote sisselülitamisel käivitub automaatselt 10-minutiline programm. Korduvalt toitenupule vajutades on võimalik valida kuni kolme erineva kiiruse vahel. Kokku on iNeck3-l kolm automaatset programmi, mida saab sarnaselt kiirusele reguleerida korduva nupuvajutusega. Automaatsete programmide vahetamisel muutub massaažipeade liikuvus ja intensiivsus. iNeck3-l on kaks massaažipead. Massaažiseadme väljalülitamiseks tuleb hoida all toitenuppu.

iNeck3 saab ühendada APPi-ga, mis võimaldab bluetooth-i abil seadet juhtida mugavalt otse telefonilt. APP-ist saab reguleerida massaažipeade liikumiskiirust, massaažipeade asukohta ja massaažireziimi pikkust.

iNeck3-l on USB-kaabli kaudu laetav aku, mis muudab toote mugavalt kaasaskantavaks. Seadme madala mürataseme tõttu saab massaaži nautida kõikjal, teisi läheduses olevaid inimesi mitte häirides.

159  119