Kaelamasseerija iNeck mini

149 

Kuumakse al. 7.45  / 24 kuud

iNeck mini on väike ent vägev massaažiseade, mis aitab leevendada kaelapiirkonnas tekkinud pingeid.

Kuidas see kasulik on?

Kaelamassaaž vabastab kaelas pingeid, vähendades seeläbi peavalu ja migreeni. Lisaks aitab massaaž lõdvestuda kaela ja selgroo ääres paiknevatel lihastel. Massaaži tulemusena paraneb verevarustus ning ajju jõuab toitainete ja hapnikurikkam veri. iNeck mini massaažipead on silikoonist ning seetõttu kohanduvad kehaga paremini, näiteks valusat punkti masseerides ei tekita nii suurt survet kui jäik massaažipea.

Kuidas kasutada?

Toote sisselülitamisel käivitub automaatselt soojendusfunktsioon ja 10-minutiline programm. Korduvalt toitenupule vajutades on võimalik valida kolme erineva massaaži tugevuse vahel. iNeck mini-l on kaks massaažipead. Massaažiseadme väljalülitamiseks tuleb hoida all toitenuppu.

iNeck minil on USB-kaabli kaudu laetav aku, mis muudab toote mugavalt kaasaskantavaks. Seadme madala mürataseme tõttu saab massaaži nautida kõikjal, teisi läheduses olevaid inimesi häirimata.

Kaasa tulevad:

  • Laadimispesa
  • Hoiukott
  • USB kaabel
  • Kasutusjuhend

Maksa 6 võrdse osana:

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel kiiret ja mugavat ESTO 6 makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kuueks võrdseks makseks! Puudub intress. Puuduvad lisakulud. Loe lähemalt siit.