Minimasseerija iScalp 2

109 

Kuumakse al. 6.66  / 18 kuud

Laos

Veekindla disainiga kogu keha masseerija iScalp 2 on ideaalne kasutamiseks isegi vannis või duši all olles. Mugavalt käes istuval masseerijal on neli kummist pead, mis tänu oma heale liikuvusele imiteerivad päris massööri kätt.

Kuidas minimasseerija iScalp 2 kasulik on?

iScalp 2 aitab oluliselt parandada lümfide ringlust, mis koos verega varustab organismi toitainete ja hapnikuga ning eemaldab kehast jääk- ja mürkained. Massaaž iScalp 2-ga stimuleerib vereringet. Pea masseerimine aitab pingeid leevendada ja lihaseid lõdvestada, vähendades seeläbi peavalu ja migreeni. Lisaks stimuleerib massaaž peanaha vereringet, mis soodustab juuste kasvu.

Kuidas töötab?

iScalp 2 on lihtne, ent vägagi tõhus masssaažiseade. Väga mugavalt kätte sobituval masseerijal on neli kummist pead, mis jäljendavad ning matkivad erinevaid massaažitehnikaid liikudes vastavalt päripäeva ja vastupäeva. Tänu koordineeritud ja ülimalt täpsele liikuvusele võimaldab iScalp 2 jäljendada inimkäte poolt tehtavat massaaži. Mikrofiiber harjased kummist peade otstes ning veekindel disain lasevad iScalp 2 masseerijat kasutada ka vannis või dušši all käies.

Kuidas kasutada?

Kasutamiseks sättige iScalp 2 endale mugavalt kätte ning masseerige soovitud kohti liigutades masseerijat endale sobivas suunas, sobiva kiirusega.

Kaasa tulevad:

  • Laadimispesa
  • USB kaabel
  • Kasutusjuhend

Maksa 6 võrdse osana:

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel kiiret ja mugavat ESTO 6 makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kuueks võrdseks makseks! Puudub intress. Puuduvad lisakulud. Loe lähemalt siit.