Kaelamasseerija SKG

-20€
Kuumakse al. 7.45  / 24 kuud

149 

Kaela- ja õlaprobleemid mõjutavad igas vanuses inimesi. Vale asend tööl või magades on vaid mõned valu põhjused. Kuid püsivat valu saab leevendada venitamise, treeningu või massaažiga. See kaela- ja õlamassaažiseade pakub kiiret leevendust kodus või kontoris. SKG kaela- ja seljamasseerija ergonoomiline disain sobib ideaalselt kaela, õlgade, selja ja jalgadega. Tugev mootor rahustab ja turgutab valusaid lihaseid. Sobib enamikule inimestele valude vähendamiseks, kangete lihaste lõdvendamiseks, stressi vähendamiseks, säästes samal ajal teie aega ja raha.

Kuidas masseerija töötab

SKG kaelamasseerijal on 4 kätemassaaži jäljendavat režiimi ja 4 soojendusastet. Režiime on lihtne vahetada ja nende vahel on kerge valida just endale sobiv.

Kõigest nupuvajutusega leiad endale sobivaima lõõgastumise alati, kui oled väsinud pärast pikaajalist lugemist, õppimist, majapidamistööde tegemist.

3-5 sekundiline kiirsoojendus tekitab mõnusa sooja tunde, eriti talvel, lülita sisse soojendusfunktsioon ja vali just sulle sobiv vereringet soodustav režiim. Soojendus koos massaažiga on tõhus meetod kaelalihasvalu leevendamiseks, mis annab ülima lõdvestuse.

Tugev mootor koos vastupidava akuga toob suurema massaažijõu, simuleerides päris inimtehnikas pressimise, hõõrumise, patsutamise, harjutuste tehnikaid, neli massaažirežiimi (äratus, standardne, rahustav, leebe) leevendavad tõhusalt erinevaid lihasvaevusi.

Tänu heade pikkadele rihmadele on toode mõnusalt kinnitatav ka ümber keha, mis jätab käed vabaks.

Kuum kompress ja seejärel massaaž aitab kanged lihased kiiresti pehmendada ja tõhusalt leevendada lihasvalu.

Kuumustase on madalamast kõrgemale, soovitame kasutada kuni 15 minutit. Kui tunnete, et soojendust liiga kuumana, keerake taset madalamaks, et vältida nahapõletust.


Toote omadused:

Aku võimsus: 2200mAh

Kaal: 1.06kg