Käimislint SMART WALK

Kuumakse al. 18.42  / 48 kuud

545 

Toote tellimisaeg on 7-10 tööpäeva.

Viies trendikas värvitoonis käimislint SMART WALK on kompaktne ja töökindel abivahend kui soovid tõsta enda päevast kehalist aktiivsusust, langetada kaalu ning parandada kehalist vormi ja figuuri.

Valikus musta, valge, sinise, punase ja kollase raamiga käimislindid SMART WALK. Mugav käimislint kiirusel 1-4km/h ja kerges tempos jooksulint 5-6km/h

Kuidas SMART WALK käimislint sulle kasulik on?

  1. Käimislindi SMART WALK abiga saad tõsta enda päevast liikumise aktiivsust
  2. SMART WALK lööki summutav tehnoloogia hoiab sinu liigeseid ja keha tugisüsteemi
  3. Aitab sul olla  aktiivne ja samal ajal kontoris laua taga arvutiga tööd teha
  4. Vähendab koormust lülisambale ja soodustab normaalset seljalülide liikuvust kogu pika tööpäeva jooksul
  5. Käimislint SMART WALK pakub liikuvat vaheldust istumisele ja tagab hea selja tervise
  6. Aitab vähendada riski haigestuda sundasenditest tingitud ülekoormushaigustesse
  7. Kiirendab kudede ainevahetust ja aitab hoida päevast normaalset keha energeetilist toonust
  8. Kerge vaevaga aitab sul tööaja jooksul koguda 5000 sammu!

 

Unikaalsus

Käimislint SMART WALK on hea alternatiiv jooksulindile. Võimaldab tänu paindlikule kiiruse valikule ja ohutule madalale profiilile tervislikku käimiskogemust. Õhuke disain võimaldab käimislinti paigutada töö või kodukontori laua alla. Käimislindil SMART WALK saad koguda samme, läbida vahemaid ja teha kõige selle ajal effektiivselt tööd! Arvutis kirjutamiseks valivad kasutajad tavaliselt käimiskiiruse 0,5-1,5km/h, töökoosolekutel osalemiseks saab valida märgatavalt suurema kiiruse 2-4km/h. Kiiirkõnni ja kerge sörkjooksu tegemiseks sobivad kiirused 5-6km/h. Oma mitmekülgse funktsionaalsuse tõttu saab seadet kasutada käimislindina ja jooksulindina. Unikaalne omadus käimislint SMART WALK mugavalt kokku voltida lubab linti paigutada töölaua alla, kodus diivani või tugitooli alla isegi garderoobi kappi. Pärast kokkupanekut on käimislindi paksus vaid 13,6cm.

Käimislindil on turvaline pidurdus Safety stop funktsioon. Nupuvajutusega puldile aeglustub käimislint sujuvalt hoogu vähendades kuni täieliku peatumiseni. See aitab vältida kukkumisi, kui kasutaja on lõpetanud käimise. NB! Ole käimislindil alati tähelepanelik ja kui oled kasutamise lõpetanud peata käimislint, et ohutult lindil maha astuda.

Lisaks on käimislindil SMART WALK energiat säästev automaatne lindi peatamise funktsioon. See peatab sujuvalt lindi mõne hetke möödudes kui kasutaja on lindilt maha astunud ja pole käimislindi tööd juhtpuldist või rakendusest peatanud.

Kuidas seade töötab?

Käimislindil SMART WALK on adaptiivne kiirusekontrolli tehnoloogia (Technologia Adaptive Speed Control). See reageerib kõndimise / jooksutempo muutustele äärmiselt kiiresti ja kohandub kasutaja hetke rütmiga.

Käimislinti SMART WALK on integreeritud 2 treeningrežiimi: M (manuaalne) režiim, mis võimaldab teil kaugjuhtimispuldi abil režiime kiirendada, aeglustada, peatada ja lülitada; A (automaatne) režiim, mis võimaldab teil kiiruse muutmise abil reguleerida jooksmise / kõndimise kiirust. Lindile on sisse ehitatud kaks liikumissensorit. Kui kasutaja kõnnib käimislindi eesmisel alal saab lint signaali kiirust kasvatada, lindi keskmisel alal kiirust säilitada ja taga osas kiirust vähendada.

Valgusdiood (LED) ekraanil on kõrge kontrastsus ja heledus, mis võimaldab ekraanil kuvatavaid parameetreid selgelt näha nii pimedas kui ka päevavalguses.

Käimislint SMART WALK käivitamine on lihtne. Selleks ühenda seade vooluvõrku, lülita nupust on/off nuppu ja seade on käivitamiseks valmis. Vali juhtpult või mobiiltelefon. Mobiiltelefon vajab esmalt rakenduse allalaadimist Apple store või Google Play rakenduste poest. Seejärel saad nupuvajutusega lindi käivitada ning büroo või kodukontori päva aktiivselt alustada!

Borealise meeskonna füsioterapeudid soovitavad SMART WALK käimislinti kasutada tööpäeva jooksul vahepausidega 4000-5000 sammu kogumiseks!

Tehnilised andmed:

Disain: kompaktne ja kokku volditav. Eriti õhuke kõigest 57mm disain

Ergonoomilisus: kahe kihiline konstruktsioon. Põrutust vähendav EVA materjal ja libisev kontaktpind PET materjal

Materjal: SMC komposiit, alumiinium

Juhtimine: puldiga ja mobiili rakendusega

Kiirus: juhtpuldiga (0,5-6km/h), mobiili rakendusega (1-6km/h)

Mootor: harjadeta

Maksimaalne kasutaja kandevõime: kuni 100kg

Pinge: 220-240V

Võimsus: 746W

Ekraan: LED, ekraanil kuvatakse: aeg, sammude arv, kiirus, vahemaa

Lisad: mugavad rattad transpordiks. Kokku pakituna kasutab kõigest 0,42m2 põrandapinda

Garantii: 2 aastat

 

Mõõtmed:

Mõõtmed kokkupanduna: 825mm x 517,5mm x 136mm

Üldmõõtmed: 1445mm x 517,5mm x 125mm

Käimis-ja jooksmislindi mõõtmed: 1200mm x 400mm

Kaal: 25kg, koos pakendiga 27kg

Pakendi mõõtmed: 100cm x 60cm x 20cm