fbpx

Massaažiiste Pro

Kuumakse al. 10.11  / 24 kuud

199 

Laost otsas

Massaažiiste Pro on alternatiiv massaažitoolile, mis pakub nii automaatprogrammil massaaži, kui manuaalse seadistamise võimalusi.

Kuidas massaažiiste kasulik on?

Massaažiistme infrapunafunktsioon aitab parandada rakkude ainevahetust ja aitab kiirendada jääkainete väljumist kehas. Massaaž vabastab lihastes pingeid ning lõdvestab neid. Lisaks aitab massaažiistme kasutamine parandada keha verevarustust ning leevendada valu. 

Kuidas töötab?

Massaažiistme sees asuv infrapunasoojendus valmistab masseeritava piirkonna lõõgastuseks ette ning on eriti mõnus külmemal ajal. Lisaks sellele on istmel olemas reguleeritav kahetasemeline vibratsioon. 

Kuidas kasutada?

Massaažiistme kasutamiseks aseta see toolile, diivanile või autoistmele. Ühenda massaažiiste vooluvõrku. Seejärel vali automaatprogramm või seadista massaažiiste manuaalselt. Manuaalne seadistamine on parim siis, kui soovid keskenduda ühe kindla piirkonna masseerimisele. Lisaks saad valida 2 vibratsioonirežiimi vahel. Massaažiiste on kokkupandav, seega saad seda kergesti liigutada või kasutamiskordade vahepeal kappi panna.

Omadused.

Mõõdud: 70 cm x 40 cm x 40 cm
Värvus: hall
Pinge: 12V
Võimsus: 24W
Kaasas autoadapter