fbpx

Massaažiiste Light

-60%

Toode on minimaalselt kasutuses olnud müügisalongi tootenäidisena! Massaažiste on soodne, ent tõhus alternatiiv massaažitoolile, mis pakub nii automaatprogramme kui manuaalse seadistamise võimalusi.

Kuidas töötab?

Massaažiistme Light sees asuv infrapunasoojendus valmistab masseeritava piirkonna lõõgastuseks ette ning on eriti mõnus külmemal ajal. Lisaks aitab infrapunafunktsioon parandada rakkude ainevahetust ja kiirendada jääkainete väljumist kehas. Massaažiiste peidab endas massaažirullikuid, mis pakuvad erinevate sügavustega 3D-massaaži. Lisaks sellele on istmel olemas reguleeritav kolmetasemeline vibratsioon. Need funktsioonid tagavad selle, et massaaž vabastaks Sinu lihastest pingeid, parandaks keha verevarustust ning leevendaks regulaarsel kasutamisel valu.

Kuidas kasutada?

Massaažiistme kasutamiseks aseta see toolile, diivanile või autoistmele. Ühenda massaažiiste vooluvõrku. Seejärel vali kahe automaatprogrammi ja kolme massaaživõtte seast endale sobivaim või seadista massaažiiste manuaalselt. Manuaalne seadistamine on parim siis, kui soovid keskenduda ühe kindla piirkonna masseerimisele. Massaažiiste on kokkupandav, seega saad seda kergesti liigutada või kasutamiskordade vahepeal kappi panna.

Omadused

Mõõdud: 70 cm x 40 cm x 40 cm

Värvus: roheline

Pinge: 12V

 

199  79