Massaažipadi Relax

Kuumakse al. 6.06  / 18 kuud

99 

Laost otsas

Juhtmevaba, kompaktse disainiga mitmeotstarbeline massaažipadi on mugav abivahend, mis pakub lõõgastavat massaaži. Lisaks massaažile pakub  soojendusega tasku Teie kätele täiusliku sooja hoolduse. 

Kuidas massaažipadi kasulik on?  

Liikumise abil pakuvad massaažirullikud tõhusat shiatsu-massaaži, mis leevendab lihaste kangust, parandab verevarustust ning vähendab seeläbi ka lihaspingetest tulenevaid peavalusid. Massaažipatja saab kasutada õla- ja kaelapiirkonna ning üla- ja alaselja, ent miks ka mitte reite või tuharate massaažiks. 

Kuidas töötab? 

Relax massaažipadja sees asuv infrapunasoojendus valmistab masseeritava piirkonna lõõgastuseks mõnusalt ette. Massaažipadja sees asuvad kaks neljapealist rullikut, mis pöörlevad nii päri- kui ka vastupäeva.  

Kuidas kasutada? 

Massaažipadja käivitamiseks vajuta toitenupule, nii hakkab tööle automaatne massaažiprogramm. Massaažipadja toitenupu kõrval oleva nupu abil saad reguleerida soojendus funktsiooni ning selle soovi korral välja või sisse lülitada. Kui soovid masseerida õla- ja kaelapiirkonda, kinnita massaažipadi tooli või autoistme seljatoe külge. Alaselja või teiste valulike piirkondade massaažiks saad asetada padja lihtsalt vastava piirkonna juurde. 

Teist korda toitenupule vajutades lülitub massaažipadi välja.
Lisaks massaažifunktsioonile, on toote tagaküljel soojendusega tasku, mille abil on võimalik pakkuda kätele soojahooldust.
Massaažipadja 1 programm kestab 15 minutit, peale mida padi end ise välja lülitab.

Maksa 6 võrdse osana:

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel kiiret ja mugavat ESTO 6 makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kuueks võrdseks makseks! Puudub intress. Puuduvad lisakulud. Loe lähemalt siit.

Omadused

1. Kahesuunaline liikumine
2. Juhtmevaba, laetava liitiumioonakuga
3. Võimsus 11 W
4. Sobilik erinevate kehaosade masseerimiseks
5. Soojendusfunktsioon
6. Värvus: hall