Massaažipadi Shiatsu

-30€
Kuumakse al. 5.87  / 12 kuud

69 

Laost otsas

Toode on minimaalselt kasutuses olnud müügisalongi tootenäidisena! Massaažipadi on kiire ja lihtne abivahend istumisest tekkivate vaevuste leevendamiseks, mida saad kasutada nii autoroolis, kodus kui ka kontoris.

Kuidas töötab?

Massaažipadja sees asuv infrapunasoojendus valmistab masseeritava piirkonna lõõgastuseks ette ning on eriti mõnus kasutada külmal ajal. Massaažipadja sees asuvad kaks kahepealist rullikut, mis pöörlevad nii päri- kui ka vastupäeva. Liikumise abil pakuvad nad tõhusat shiatsu-massaaži, mis leevendab lihaste kangust, parandab verevarustust ning vähendab seeläbi ka lihaspingetest tulenevaid peavalusid. Massaažipatja saad kasutada õla- ja kaelapiirkonna ning üla- ja alaselja, ent miks ka mitte reite või tuharate massaažiks.

Kuidas kasutada?

Kui soovid masseerida õla- ja kaelapiirkonda, kinnita massaažipadi tooli või autoistme seljatoe külge. Alaselja või teiste valulike piirkondade massaažiks saad asetada padja lihtsalt vastava piirkonna juurde. Ühenda padi vooluvõrguga või kasuta pikkadel autosõitudel sellega kaasas olevat spetsiaalset autoadapterit. Töötava massaažipadja toitenuppu õrnalt vajutades saate välja lülitada soojendusfunktsiooni.

Omadused

1. 3D Shiatsu massaaži programm

2. Kahesuunaline liikumine

3. Võimalik kasutada autos

4. Võimsus 24W

5. Sobilik erinevate kehaosade masseerimiseks

6. Soojendusfunktsioon

7.Värvus: must