Massaažipüstol Aront

Kuumakse al. 8.94  / 24 kuud

179 

Massaažipüstol Aront on võimas löökraviseade. 4 erinevat intensiivsust ja 4 vahetavat otsikut aitavad spetsiaalselt keskenduda soovitud lihasgrupile.

Miks massaažipüstol Aront kasulik on?

Massaažipüstol aitab taastada väsinud ja pinges lihaseid, leevendab valu sidekoes, vähendab piimhappe kogunemist lihastesse, suurendab liigeste ja lihaste liikuvust ning stimuleerib vereringet.

Kuidas see töötab?

Massaažipüstol on võimsa mootori ja kõrge sagedusega löökraviseade. Seade vähendab lihas- ja liigespingeid ning ravib valulikke punkte sügaval sidekoes. Omadustelt väike, kerge, vaikne, juhtmevaba ja kompaktne seade on suurepärane alternatiiv traditsioonilise massaaži puudumisel.

Massaaživahendiga probleemsetele kohtadele survet avaldades on võimalik kiirelt valupunkte leevendada. Lisaks valulike punktide ravile aitab massaažipüstol kaasa taastumisprotessile pärast treeningut või võistlust. Taastusravi seanss kestab kõigest 15-20 minutit, arvestades, et igale lihasgrupile tuleb keskenduda peamiselt paar minutit.

Seadmega on kaasas 4 erinevat otsikut, mis aitavad aitavad spetsiaalselt keskenduda soovitud lihasgrupile. Masssaažipüstoli korpus on alumiiniumist, otsikud on plastikust ja kummist ning liiguvad sujuvalt üle naha.

Maksa 6 võrdse osana:

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel kiiret ja mugavat ESTO 6 makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kuueks võrdseks makseks! Puudub intress. Puuduvad lisakulud. Loe lähemalt siit.

Otsikute kasutamine:

  • Pehme kummist otsik – suurematele lihasgruppidele
  • Sirge otsik – Kogu keha massaažiks
  • Lameotsik – kõhu- ja taljepiirkonnale
  • Bullet pea – valupunktide vähendamiseks