Silmamasseerija iSee4

149 

Kuumakse al. 7.45  / 24 kuud

Laos

Muusikateraapiaga silmamasseerija lülitab selle kasutaja muust maailmast täielikult välja ning pakub leevendust väsinud silmadele ning valutavale peale. 

Kuidas töötab?

Muusikateraapiaga silmamasseerija kasutab õhkpatjade abil tehtavat massaaži, mis keskendub meie silmapiirkonnale ja silmaümbrusele. Soojendusega koos ergutab massaaž silmapiirkonna vereringet, trimmib silma ümber asuvat nahka ning vähendab silmaaluste turset. Silmamasseerija ergutab nahaaluste kudede ainevahetust ning lõdvestab silmaümbruslihaseid.

Kuidas kasutada?

Silmamasseerija kasutamiseks tuleks eemaldada silmameik või asetada silmade ja masseerija vahele õrn kosmeetiline salvrätik. Seejärel saab masseerija silmadele asetada, selle suuruse endale sobivaks reguleerida ning valida kolme erineva kestvuse ja olemusega programmi vahel. Masseerija kasutamiseks on kõige parem istuda või lamada.

Kui silmamasseerija kangast sisepind on määrdunud, saab seda lihtsasti niiske salvrätiga puhastada. Silmamasseerija töötab juhtmevabalt ning sellega tuleb kaasa laadija. Tänu silmamasseerija kokkuvolditavale disainile on see kõikjale hõlpsalt ja turvaliselt kaasavõetav.

Omadused

  • Mõõdud: 22 cm x 11 cm x 12 cm
  • Võimsus: 5 W
Silmamasseerija iSee4

Maksa 6 võrdse osana:

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel kiiret ja mugavat ESTO 6 makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kuueks võrdseks makseks! Puudub intress. Puuduvad lisakulud. Loe lähemalt siit.

Kokkusobivad või sarnased tooted