fbpx

STERISEPT READY TO USE 1L

12 

Sterisept Ready to Use on alkoholivaba kiirdesinfektsiooni- ja puhastusvahend invasiivsete ja mitteinvasiivsete seadmete ning alkoholile tundlike pindade desinfektsiooniks ja puhastamiseks. Toode ei sisalda alkohole, aldehüüde ega biguaniide (PHMB) ning sobib veepesu taluvate pindade puhastamiseks. Tänu spetsiaalsele koostisele omab toode häid desinfitseerivaid ja ka puhastavaid omadusi. Sterisept Ready to Use sobib kasutamiseks järgmiste pindade ja instrumentide töötlemiseks: roostevaba teras, klaas, alumiinium, vask, messing, keraamika, PVC, kumm, plastik, silikoon, nahkpinnad ning akrüül- ja pleksiklaas.

KASUTUSALA:

Sobib järgmiste pindade puhastamiseks:

  • Massaažisalongi kliendilaud ja füsioteraapiaseadmed
    Klaviatuurid ja aparaatide ekraanid ning korpused
  • Jõusaali inventar
    Samuti on toode sobilik kasutamiseks hambaravi ning ilu-ja terviseteenuseid pakkuvates ettevõtetes.
  • Massaažitoolid-ja seadmed
KASUTAMINE:

Sterisept Ready to Use on kasutusvalmis toode. Kanda pinnale nii, et kogu pind oleks desinfektsioonivahendiga ühtlaselt kaetud. Toimeaeg minimaalselt 60 sekundit. Toodet saab pinnale kanda kas pihustades või pühkides immutatud rätikuga.
Pihustamist soovitatakse vaid raskesti ligipääsetavate kohtade töötlemiseks. Pihustatakse ca 30cm kauguselt pinnale ja seejärel kantakse lapiga ühtlaselt pinnale. Pühkimisel lapiga niisutatakse eelnevalt kiudkangas piisava koguse tootega ja pühitakse pind. Pindadelt ja instrumentidelt, mis töötlemisjärgselt puutuvad kokku inimese või toiduga, tuleb peale toimeaja möödumist eemaldada niiske lapiga desinfektsioonivahendi jäägid.