Ultra Plus 3D

4 990 

Kuumakse al. 122.82  / 60 kuud
 • Kogu keha lõõgastus
 • Tõhus tuharamassaaž
 • Jalataldade refleksoloogia
 • Populaarne mudel

Massaažitool Ultra Plus 3D – klientide lemmik, mis võlub ka sind

Meie menukaima mudeli uusversiooni trump on 3D-programmid, mis hoolitsevad kasutaja selja eest kõigis kolmes dimensioonis. Lisaks neile teevad Ultra Plus 3D mudelist klientide lemmiku ülipikka massaažiulatust võimaldav L-Track disain, kõigutav kiiktoolifunktsioon ning kvaliteetne jalataldade refleksoloogia, mida kasutajad selle mudeli juures enim kiidavad.

Tasuta transport
Järelmaks
Rent
Populaarne rendimudel

6 programmi erinevateks hetkedeks

Sinu jaoks on valmis seatud 6 massaažiprogrammi, et saaksid mugavalt nautida just sellist massaaži, mida su keha hetkel vajab. Programmide valimine puutetundlikult puldilt on lihtne ja loogiline. Puldi ekraanil olevad ikoonid näitavad ära, mida tool iga nuppu vajutades tegema hakkab.

Sports Referesh – keskendub intensiivse treeningu järel lihaste lõõgastamisele ja vereringe parandamisele, et keha loomulik taastumine kulgeks võimalikult efektiivselt.

Extention – meenutab tugevat tai massaaži, kasutab selle sõtkumis- ja venitamistehnikaid. 

Rest and Sleep – valmistab õrna massaaži abil keha ette lõunapausiks või puhkuseks.

Working Relief – sobib kontoritöötajatele ning neile, kes veedavad palju aega lennukis või autos.

Neck and Shoulder – keskendub kaela- ja õlapiirkonnale.

Waist and Spine hoolitseb keskkoha ja selja eest. 

Lisaks automaatprogrammidele saad kõiki tooli funktsioone ka manuaalselt ise seadistada. Kõigi massaažiprogrammide tugevust on võimalik ise valida – just nii, nagu päris massööri juures.

Ultra Plus 3D

Tootest rohkem

Keha asendi ja valupunktide tuvastus

Ultra Plus 3D tuvastab automaatselt su keha asendi ja keskendub ilma manuaalse seadistuseta konkreetsele kehapiirkonnale: näiteks õlgadele või sääremarjadele. Peenhäälestatud optilise sensori abil leiab massaažitool üles su keha erinevad valupunktid, et neid täpselt ja tõhusalt masseerida. Leevendus tüütule valule on ainult ühe nupuvajutuse kaugusel! 

Õhkpadjad jäljendavad massööri käte tööd

Massaažitooli peatoes, vööpiirkonna allosas, tuharate, õlgade, käte ja randmete, säärte ja jalataldade piirkonnas on võimsad õhkpadjad, mis jäljendavad massööri käte tegevust. Need suruvad lihaseid kokku, lõdvestavad ja leevendavad liigeste pingeid ning vähendavad nende jäikust. 

Kiiktoolitunne tänapäevases massaažitoolis

Pärast väsitavat päevatööd võtab Ultra Plus 3D sind kaissu ja kiigutab sind metronoomitaktis nagu kiiktool. See rahustab nii su meelt ja kui ka stressist kurnatud keha. 

Seljalihaste soojendamine

Suur osa pingetest ja stressist jääb püsima seljalihastesse. Et nende masseerimine oleks võimalikult tõhus, soojendab tool enne masseerima asumist mõnusalt su seljalihaseid. Soojendus vähendab järk-järgult valu, lõdvestab lihaseid, aitab taastada terve vereringe ja lihaste sitkuse. 

Kehavenitus, mis lõdvestab selga

Õlgade ja jalgade juures asuvad õhkpadjad võtavad su pehmesse haardesse, tool nõjatub taha ning lõdvestab ja leevendab su seljas olevaid pingeid.

Pikendatav jalaosa

Ultra Plus 3D jalaosa kohandub toolis istuja pikkusega ning on lausa 16 cm võrra pikendatav. Nii on sul mugavam massaaži nautida, sest jalad on korralikult toetatud.

Massaaž kaaluta oleku asendis

Nullgravitatsiooni asendis tõstab massaažitool su jalad südamest kõrgemale, aeglustab pulssi, parandab vere ringlemist kehas ja aitab kehal paremini lõõgastuda. Kaaluta oleku asend aitab massaažirullikutel ja õhkpatjadel oma tööd oluliselt tõhusamini teha.

Kvaliteetne helisüsteem

Muuda massaaž oma lemmikmuusika, podcasti või meditatsiooniprogrammi saatel veelgi mõnusamaks. Tooli peaosas asuvad kõlarid ühilduvad Bluetooth-helisüsteemi kaudu kõigi Apple’i ja Androidi telefonidega ning suudavad su täielikult lemmikhelidega ümbritseda.

Populaarne rendimudel

Ultra Plus 3D suudab pakkuda kvaliteetset massaaži igale kasutajale ja töötada järjest tunde. Tooli vastupidavuses ja kvaliteedis pole kahtlust ning sellepärast on ka suured ettevõtted just seda mudelit kõige rohkem rendile võtnud.

Ultra Plus 3D puldi käsitsemisega saab hakkama igaüks, ekraanil olevad ikoonid on selged ja arusaadavad. 

Juhul, kui otsustad tooli rentida,  hooldab seda regulaarselt meie kogemustega tehnik. 

Väike elektrikulu

Ultra Plus 3D on võimsaid tulemusi pakkuv kõrgtehnoloogiline massaažitool, aga see kasutab töörežiimil kõigest 240 W elektrit ning töötab ühtlase ja püsiva pingega. Tool teeb väga vähe müra, võid selle vabalt paigutada keset kontorit või elutuba.

Kulumiskindel, roostevaba ja kauakestev

Ultra Plus 3D on kulumiskindel ega roosteta: seda on testitud 72 tunni vältel naatriumhüdroksiidilahuses hoides. Massaažitooli materjal on kergesti puhastatav, see talub äärmiselt kõrgeid temperatuure ja laseb väga hästi õhku läbi. Tool on kergesti hooldatav ja olenemata kasutajate rohkusest või kasutamise sagedusest, äärmiselt vastupidav.

Mõõdud ja kaal

Püstises asendis on Ultra Plus 3D mõõdud 142 cm x 74 cm x 120 cm ning lamades 188 cm x 74 cm x 94 cm. Massaažitool kaalub 125 kg ning on tooli rullikute abil lihtsasti liigutatav.

Vastunäidustused

Massaažitooli kasutamine ei ole soovitatav südamestimulaatori, osteoporoosi, raseduse või väga raskete haiguste puhul.

Garantii ja hooldus

Toolile kehtib garantii 3 aastat. Kui ostad massaažtooli ettevõttele, on garantii 1 aasta. 

Tooliga anname kaasa põhjaliku juhendi ning ohutusabinõuded, et tunneksid end massaaži nautides kindlalt ja turvaliselt.

Liising ja järelmaks

 • TF BANK järelmaks – 12 kuud 0% intress
 • HOLM järelmaks – osamaksetel põhinev maksegraafik
 • ESTO 6 – ajasta enda ost kuueks võrdseks makseks ilma intressita
 • ESTO maksa hiljem – maksa mugavalt 30 päeva jooksul pärast kauba kätte saamist
 • ESTO järelmaks – osamaksetel põhinev maksegraafik

Transport ja ülesseadmine

Tooli ostmisel toome selle sulle tasuta kohale, paneme üles ja seadistame. Vajadusel näitame veelkord, kuidas tooli kasutada ja pulti käsitseda.

Rentimisel pakume tasuta transporti ja ülesseadmist kõigile, kes sõlmivad vähemalt 1-aastase rendilepingu. Lühema rendiperioodi puhul rakendub massaažitooli transpordi ja ülesseadmise eest ühekordne lisatasu.

MASSAAŽITOOL ULTRA PLUS 3D

 • Sobib nii koju kui kontorisse
 • Erakordse töökindluse tõttu sobib ka suurtesse ettevõtetesse
 • 6 programmi
 • Õhkpadjamassaaž igale kehaosale alates kaelast kuni jalataldadeni
 • Jalataldade refleksoloogia
 • Selja ja jalgade soojendus
 • Valupunktide automaatne tuvastus
 • Kehavenitus, mis lõdvestab selga
 • Kiigutamisfunktsioon
 • Massaaž kaaluta oleku asendis
 • Pikendatav jalaosa
 • Reguleeritavad rullikud ja tugevus
 • Bluetooth-helisüsteem
 • Kergesti puhastatav
 • USB-pordid
 • Vähese elektritarbimisega (töörežiimil umbes 240 W)
 • Ei tee müra
 • Roostetamiskindel

Küsimused ja vastused

Jah, see massaažitool ei võta palju ruumi. Püstises asendis on massaažitooli mõõdud 145 cm x 71 cm x 115​ cm, lamavas asendis 170 cm x 77,1 cm x 81​ cm.

Ei, tooli kasutades on sul alati üks käsi vaba, nii saad massaaži soovi korral igal ajal lõpetada.

Jah, kõigi meie massaažitoolide kasutamine sobib igas vanuses inimestele. Ultra Plus 3D puldi käsitsemine on mugav, lihtsad ja selged ikoonid lihtsustavad kasutamist veelgi.

Pole ikka täiesti kindel?

või küsi küsimus siit