fbpx

Vesinikvee generaator AK-FQ-01

Kuumakse al. 11.98€ / 36 kuud

299 

Laost otsas

Vesinikveel on antioksüdatiivne toime, see aitab tugevdada immuunsüsteemi ja stressiga toimetulekut. Vesinikuga rikastatud vesi sobib hästi krooniliste haiguste puhul, sest soodustab organismi haigusega võitlema.

Mis on vesinikvee generaator?

Vesinikvee generaator võimaldab meie igapäevast joogivett rikastada vesinikuga. Arvukad uuringud üle maailma on näidanud, et vesinikurikka vee joomisel on tervisele mitmeid kasulikke omadusi. Uuringud on kinnitanud, et vesiniku tarbimine vähendab oksüdatiivset stressi, mis omakorda maandab seede-, südame-veresoonkonna ja hingamiselundite haigestumise riski. Sisuliselt on vesinikurikas vesi antioksüdant, mis tugevdab tervist ning ennetab terviseprobleemide teket. Ameerika Ühendriikides lokaliseeruva Üleriikliku Vähi Instituudi uuringutest selgus, et antioksüdandid vähendavad märkimisväärselt vähirakkude tekkevõimalust. Antioksüdandid koosnevad toitainetest (vitamiinid ja mineraalid) ja ensüümidest (proteiinid organismis, mis toetavad keemilisi protsesse). Meditsiini uuringute tulemustest tingituna märgitakse, et need omavad suurt rolli tõsiste haiguste ennetamises – vähi, südamehaiguste, alzheimeri tõbe ja katarakti.

Molekulaarse vesiniku kasulikud omadused:

1. Põletikuvastane – vähem rakukahjustusi.
2. Pidurdab rakusurma – keha peab vähem ära kasutama tüvirakke.
3. Mõjutab geeniekspressiooni – aitab sünteesida rakke kaitsvaid ühendeid.
4. On gaasiline signaalide modulaator – osaleb raku infovahetuses osasid retseptoreid aktiveerides ja teisi inaktiveerides.
5. Immuunsussüsteemi tugevdav toime.