fbpx

Wowos käemasseerija

Kuumakse al. 8.62€ / 18 kuud

139 

Wowos on moodsa disainiga juhtmevaba käemasseerija, mis kasutab töötamisel õhusurve ja soojuse kokkusurumise tehnoloogiat. 

Kuidas töötab?

Käemasseerijal on viis erinevat õhkpatja, mis on spetsiaalselt mõeldud küüntele, sõrmedele, peopesa keskosale ning vasakule ja paremale äärele.  Kasutades refleksoloogiat ehk tsooniteraapiat ja nõelrõhutehnikat aitab Wowos maandada pinget, vähendada liigesvalusid ning stimuleerida vereringet. Tsooniteraapia on pärit Hiina meditsiinist ning teaduspõhised tulemused on näidanud, et selle abil on võimalik mõjutada kogu keha – ennetada tervisehäirete teket, parandada tervislikku seisundit ja tasakaalustada keha. 

Käemasseerijat on soovitatav kasutada inimesel, kes töötab arvutiklaviatuuri ja hiirega, teeb pikaajalist käsitsi tööd või sundasendis liigutusi, põevad artroosi, tunnevad jäikust või valu kätes. 

Maksa 6 võrdse osana:

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel kiiret ja mugavat ESTO 6 makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kuueks võrdseks makseks! Puudub intress. Puuduvad lisakulud. Loe lähemalt siit.

Kuidas kasutada? 

Wowos käemasseerijal on 5 erinevat režiimi ning lisaks saab valida 3 erineva  massaazitugevuse vahel. Peale toitenupu sisselülitamist tuleb valida massaažirežiim ja soovi korral tugevus ning vajutada start nuppu. Iga režiimi ajal saab vajadusel vähendada rõhku selleks ettenähtud nupule vajutades.Tootel on automaatne 10 minutiline programm. Wowos käemasseerijat saab kasutada mugavalt tööl, kodus või reisil olles. Seade töötab akuga ning selle vastupidavus peale laadimist on 2 tundi.