Sõbrapäev on sul ikka meeles? Kolm teistmoodi kinki pikema sõpruse heaks .
Sõbrapäev- sel päeval peab mõnigi sõpru meeles šokolaadist südamete, maiustuste ja romantiliste õhtusöökidega, kus vein voolab pokaal pokaali järel. Mida…
Kui appi tõttab külalisjuht
Mobiilne juhtimine, interim-juhtimine, külalisjuhtimine tähendab viisi, kus vajalike oskuste ja kogemustega kõrgelt kvalifitseeritud juht tuleb väljastpoolt organisatsiooni ning saavutab seal…
Alataastumine, ületreenimine – ühe medali kaks külge!
Inimesele on loomuomane tahta alati rohkem. Sellele annavad hoogu treenerid, kaasharrastajad, aga ka saavutuste ülistamine. Nii on ületreenimine kerge tulema….
Kes vastutab töötaja tervise eest?
Kui tervise juhtimise eest väljastataks juhiluba, siis läbiks teooriaeksami filigraanselt enamik. Praktikas aga saaks paljud juba lõunaks trahvi kange kaela…
Iga muutus algab esimesest sammust ja julgusest see astuda
Isikuomadused, nagu töökus, kohusetunne, aktiivsus ja järjekindlus, on justkui kvaliteedimärgid. Meeste tervise kuu puhul vestleme Borealise tegevjuhi ja endise tippsuusataja…
Massaažitool – erisoodustusega või ilma?
Töötaja tervise ja heaolu säilitamiseks tehtavate kulutuste vajalikkuses ei kahtle enamik edukaid ettevõtteid. Nii on massaaži ja massaažitoolide kasutamine väga…
10 fakti, millega veenda oma tööandja massaažitooli rentima
Paljud eestlased peavad massaaži kaks korda aastas spaas nauditavaks luksusteenuseks. Massaaži ravivaid omadusi tundes võiks aga tegu olla meie kõigi…
Kuidas paigaldada kinesioteipi erinevate vaevuste korral
Kinesioteip on suurepärane abivahend erinevate kehaliste vaevuste, pingete ja valude leevendamiseks. Alljärgnevalt toome välja juhised kinesioteibi korrektseks paigaldamiseks säärelihaste krambi,…
Toetame ühiselt Lastefondi
Borealis Eesti OÜ tütarettevõte on GAMEKING, mille tootevalikusse kuuluvad nii kaardi- kui mündimaksetel opereerivad massaažitoolid, mänguautomaadid ning fotomasinad. Alates 2018. aastast…
Millega arvestada külma ilmaga jooksmisel?
Võime arvata, et jooksmine sobib ainult kevadeks ja suveks, kuid väikeste ettevalmistustega saame seda teha peaaegu kogu aasta vältel. Selleks,…
Lauri Rannama: valust ja füsioteraapiast
Kroonilist või ägedat valu kogeb igal aastal 74% istuva loomuga tööd tegevatest eestlastest – ning et statistika ei valeta, oled…
5 viisi, kuidas tugevdada oma immuunsüsteemi
Immuunsüsteemi eesmärk on ennetada haiguseid ning hoida meie keha tervena. Sügise (ja gripihooaja) saabudes kerkib tihti päevakorda küsimus, kuidas saame…
Vesi – kui palju meie keha seda vajab?
Me kõik teame, et igapäevane vee joomine on kasulik ja meie tervisele hea, kuid kui palju peaksime me vett tarbima…
Kuidas hoolitseda oma selja tervise eest
Seljas asub üle 200 erineva lihase, millest 120 toetavad meie selgroogu. Seepärast on ka oluline hoolitseda oma n-ö “seljatoe” eest….
Jalatalla refleksoloogia – võti terve organismi heaks
Kas teadsid, et suur osa meie kehasse kogunevast stressist salvestub jalgadesse? Seetõttu on jalamassaaž suurepärane lõõgastaja, abiks väsinud jalgadele ja…
Massaaži mõju vaimsele tervisele
Viimase pooleteise aastaga on palju muutunud nii meie isiklikes eludes kui ka ühiskondlikus plaanis – paljud meist töötavad nüüd kodukontoris,…
Mis on nullgravitatsioon?
Paljud massaažitoolide maailmaga alles tutvuvad inimesed tunnevad sageli huvi, mis on nullgravitatsioon ehk teisisõnu kaaluta oleku asend, mille leiab enamiku…
Massaažitool – investeering pere heaolusse
Üks suurimaid eeliseid massaažitooli omamise juures on asjaolu, et sellest tulenevaid kasutegureid saab nautida terve pere – ainuüksi see teeb…
Massaažitooli 7 tervendavat omadust
On üldteada tõde, et massaaž on tervisele palju enamat kui lihtsalt hea, kuid pidevalt massööri juures käimine on üsna kulukas…
Koduse massaažitooli 5 eelist
Meie tervis on meie kõige kallim vara ja selle arvelt ei tasuks järeleandmisi teha. Tihti arvatakse, et massaažitooli olemasolu kodus…
- 1
- 2