Tule TASUTA massaaži

Tahad teada, mis tunne on lõõgastuda massaažitoolis? Ootame sind TASUTA prooviseansile meie Tallinna või Tartu salongi. Vali endale kalendrist sobiv aeg ja

tule naudi 30-minutilist massaažiseanssi täiesti tasuta.

Broneerides aja osaled massaažitooli loosimises.

Nr 1

massaažitoolide müüja ja rentija Baltikumis

1100+

rahuloleva kliendi

1700+

müüdud massaažitooli

Avasta massaažitooli lõõgastav mõju

Massaažitool on asendamatu abimees vanemas eas, stressirohke töö korral või keskmisest aktiivsemale spordiharrastajale. Kujuta ette, kui saaksid massaaži nautida igal ajal, just täpselt sel hetkel, kui seda soovid kodust lahkumata.

Massaažitooliga saad lihaseid lõdvestada ja kehapingeid vabastada kasvõi oma elutoas, ilma massööri juurde minemata. Lihtsalt istu tooli, vali programm ja naudi lõõgastust, mis kaasneb rullikute liikumisega. Osadel mudelitel on sisseehitatud kõlarid, mis muudab massaaži veelgi lõõgastavamaks.

Broneerides aja osaled massaažitooli loosimises.

Original-8(1)

Vaata, kuidas massaažitool töötab

Ootame sind 30-minutilisele prooviseansile Tallinnas või Tartus! Prooviseansi käigus saad proovida erinevaid massaažitoole, et leida enda jaoks see õige. 

Broneerides aja osaled massaažitooli loosimises.

Ära lase kehapingetel oma elukvaliteeti mõjutada

Tunned, et keha on pinges ja valu ei lase igapäevast elu elada? Vabasta oma kehapinged massaažitooliga. Borealise valikus on enam kui 20 erinevat massaažitooli mudelit. Kõik meie massaažitoolid on varustatud erinevate automaatprogrammidega. Lisaks saab massaažitooli survet ja tugevust ise reguleerida.

Massaažitool parandab liigeste liikuvust ning leevendab kaela-, selja- ja jalavalusid juba ainuüksi ühe kasutuskorraga.

Broneerides aja osaled massaažitooli loosimises.

IMG_5387
IMG_5439
Original-16

Parimad massažitoolid Eesti turul

Borealis on 2005. aastal loodud uuenduslikke terviselahendusi pakkuv ettevõte. Oleme nr 1 massaažitoolide müüja ja rentija Baltikumis. Meil on üle 1100 rahuloleva kliendi ja oleme müünud 1700+ massaažitooli. 

Broneerides aja osaled massaažitooli loosimises.

Klientide tagasiside

Väga kliendisõbralik ja kliendipõhine lähenemine. Saime kiirelt oma soovi täidetud ning kõik sujus suurepäraselt.

Karl

Oleme oma massaažitooliga väga rahul! Seda saab kodus iga ajal kasutada. Kuhugi teraapiasse minnes või sõites kulub palju rohkem aega ja raha.

Tõnis

Mõnus lõõgastus ja hea ajaline kokkuhoid.

Ülle

Kui vähegi ruumi ja võimalust, siis on massaažitool igati hea lõõgastusvariant kodustes tingimustes.

Kelli

Regulaarne massaaž on tervisele kasulik

Tõhus leevendus lihaspingetele

Üle keha massaaž pärast väsitavat tööpäeva või treeningut vabastab lihaspinged ning aitab lihastel kiiremini taastuda, vähendades ühtlasi kroonilisi valusid.

Stressi maandav toime

Teaduslikult on tõestatud, et regulaarne massaaž vähemalt 3 x nädalas alandab ärevust, stressi ja kortisooli taset, tänu millele saad elust rohkem rõõmu tunda.

Vähenenud seljavalud

Massaažitool on tõhus lahendus krooniliste alaseljavalude korral. Regulaarne massaaž parandab selgroo liikuvust ja leevendab erinevaid seljamuresid nagu ebaühtlasest kehakoormusest tingitud valu, alaselja jäikus jne.

Kvaliteetsem uni

10-minutiline massaaž enne magamaminekut aitab keha ööuneks ette valmistada. Lõõgastav massaaž suurendab melatoniini tootmist. See toob kaasa sügavama ja rahulikuma une.

Parem vereringe ja immuunsüsteem

Uuringud on näidanud, et regulaarne massaaž parandab vereringet ja tõhustab immuunsüsteemi toimimist. See mõjub hästi ka vererõhule ja südame tööle.

Leevendus migreenile

Massaažitool aitab leevendada nii pingepeavalu kui ka migreeni. Iganädalane massaaž võib kaasa aidata krooniliste peavalude vähenemisele, tänu millele saad olla produktiivsem.

Broneerides aja osaled massaažitooli loosimises.

Teaduslikult tõestatud massaažiseade, mis tõesti toimib

Massaažitool on teaduslikult tõestatud terviseseade, mida soovitavad kasutada ka füsioterapeudid. Massaažitool on lihtsaim viis, kuidas oma kehas pingeid ja lihasvalu maandada. Regulaarse massööri juures käimise asemel saad massaaži nautida nüüd kodus või kontoris.

Uuematel massaažitoolidel on tipptasemel 3D-tehnoloogia, tänu millele kohaneb massaažitool täpselt sinu kehakujuga. Lõõgastav toime saabub juba esimeste minutitega! Lisaks kehale ja alaseljale masseerib massaažitool ka kukla- ja õlavöödet, pead, käsi ja jalgu.

Leia kalendrist sobiv aeg. Ootame sind meie salongi Tallinnas või Tartus.

Uuri massaažitoolide kohta lähemalt

Borealise massaažitoolide järelmaksu hinnad algavad 25 €+km / kuus (võimalus kasutada Inbanki järelmaksu). Valikus on uued tippmudelid ja ka uuskasutatud seadmed, mis on läbinud meiepoolse kontrolli ja värske hoolduse. 

Broneerides aja osaled massaažitooli loosimises.

Tule massaaži ja

võida massaažitool

endale päriseks!

Kõigi massaaži broneerijate vahel loosime välja massaažitooli. Jah, sa lugesid õigesti! Ühel õnnelikul osalejal on võimalik koju viia värske hoolduse läbinud teise ringi massaažitool, mis on valmis sind teenima pikki aastaid. Loosivõitja kuulutame välja peale 31.08.2024.

Broneerides aja osaled massaažitooli loosimises.

Broneeri TASUTA prooviseanss

Broneeri aeg TASUTA massaaži! Ühe prooviseansi kestus on 30 minutit.

Kui teed broneeringu osaled massaažitooli loosis! Kampaania kestab terve suve, massaažitooli võitja kuulutame välja 31.08.2024.

Kohtumiseni meie Tallinna või Tartu salongis!