Aerify CRYOBOOTS SET kompressioon külmateraapia

0.0
| 0 arvustust
Kuumakse alates 23.31 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

1 018.00

-
+
Tootekood: AER0501 Kategooriad: ,
Kirjeldus

Aerify Cryoboots Set külmaravi turses kudede ja raskete jalgade raviks, verevarustuse parandamiseks, lihaste koormusest taastumise kiirendamiseks, veenilaiendite ja tselluliidi raviks.

Toote info

Külmaravi seade kasutab sääristes kui ka teistes ühendatavates tugisidemetes (õlale, hüppeliigesele, küünarliigesele ja põlvele) suruõhku maksimaalse survega kuni 120 mmHg. Kõrge rõhk aitab saavutada tugevama ja kauem kestva külmakompressi tunde ning turgutavad sind kompressioonmassaažiga. Külmateraapia seade Aerify CRYOBOOTS SET aitab intensiivse treeningu järel eemaldada jalalihastest piimhappe, mille asemele voolav hapnikurikas veri kiirendab kergustunnet ja parandab lihaste taastumise protsessi.

 

Samuti aitab maha suruda põletikke ja turseid ning ennetada ulatuslikuma krooniliste põletiku protsesside edasiarenemist. Kiirendab ainevahetust ja verevoolu kudede mikrotraumade ümber, misläbi kiireneb kudede paranemine ja terve organismi taastumine.

Loe lähemalt Näita vähem

Külmaravi seadmega on kaasas ruumi säästev ja mugavalt lahti volditav PVC anum, mis on mõeldud vee jaoks. Teraapia kauakestva efekti tõstmiseks lisa vette jääkuubikuid. Aerify CRYOBOOTS seadmes on ühendatud massaaž ja külmaravi. Seadmele saab lihtsalt ja kiiresti külge ühendada teisi lisatarvikuid õla, põlve ja hüppeliigese külmaravi läbiviimiseks.

Aerify CRYOBOOTS SET

S/M -62cm (kasutaja pikkus 155cm - 180cm)

L/XL - 68cm (kasutaja pikkus 181cm- 210cm)

  • Müratase: <50db
  • Aku mahtuvus 2500mAh ( 1h tööaega 1 tunni laadimise järel)
  • Õhusurve 60- 120 mmHG
  • Iseseisev ja vaikne veepump, 3 tsirkuleerimise kiirust
  • Komplekt koos kotiga kaalub 3.5kg
  • 2 aastat garantii

 

Kirjeldus

Aerify Cryoboots Set külmaravi turses kudede ja raskete jalgade raviks, verevarustuse parandamiseks, lihaste koormusest taastumise kiirendamiseks, veenilaiendite ja tselluliidi raviks.

Lisainfo

Suurus

L/XL, S/M

Brand

Aerify

Aerify Recovery technology