BLACKROLL STANDARD- must

0.0
| 0 arvustust
Blackroll

29.90

-
+
Tootekood: BL-A000278 Kategooriad: ,
Kirjeldus

BLACKROLL STANDARD massaažirull 30 cm võimaldab lihtsa igapäevase treeningu ja töö abil parandada keha paindlikkust ja tasakaalu.

Toote info

Massaažirull parandab lihaste paindlikkust ja efektiivsust. Aitab vältida igapäevaseid lihase vigastusi, mis kõige sagedamini tekivad just lihaste ülekoormuse tõttu. Rulli regulaarne kasutamine aitab parandada vereringet ning paneb hapnikurikkama vere kehas liikuma. Järjepidev kasutus aitab ennetada ja ravida tselluliiti.

 

BLACKROLL® STANDARD massaažirull aitab peale treeningut lihaseid lõdvestada (võimalike harjutuste hulk on tohutu). Enne trenni algust paneb massaažirulli kasutamine vere kehas paremini ringi käima. Peale pikka tööpäeva aitab massaažirull lõõgastuda. 

Loe lähemalt Näita vähem

BLACKROLL® STANDARD massaažirulliga saab harjutusi teha kogu kehale. See on sobilik kõikide lihasgruppide masseerimiseks põrandal. Harjutuste tegemiseks annab inspiratsiooni TASUTA BLACKROLL® äpp. Äpis on üle 500 harjutuse nii kogu kehale kui kindlatele kehapiirkondadele. 

 

BLACKROLL - massaažirull 30cm

  • Suurus: 30 cm x 15 cm
  • Kaal:163g
  • Värvid: must
  • Lõhnavaba ja kergesti puhastatav

Kirjeldus

BLACKROLL STANDARD massaažirull 30 cm võimaldab lihtsa igapäevase treeningu ja töö abil parandada keha paindlikkust ja tasakaalu.

Brand

Blackroll

Usume, et parim viis oma tervise, heaolu ja jõudluse üle kontrolli haarata on seda ise teha. Te teate oma eesmärke, võimeid, piire, haigusi ja eelistusi kõige paremini. Teie otsustate, kuidas saavutada oma isiklik tasakaal aktiveerimise ja taastumise vahel, et elu oleks täis energiat ja jätkusuutlikku jõudlust. Sest keegi ei tunne sind paremini kui sa ise tunned.
Blackroll