Grafeen soojendusega käemasseerija

Kuumakse al. 8.99  / 24 kuud

180 

Käemasseerija on mugav seade käte soojendamiseks, massaažiks ja hoolduseks. Lõõgastus sõrmedest kuni randmeni, erinevad võimsused erinevate käte probleemide jaoks. Suurepärane kõrgtehnoloogiline kingitus sõbrale, kolleegile või pereliikmele. Seade on kohandatav vastavalt soole. Seadmel on sisseehitatud aku.

Kuidas kasutada?

Pane käsi masseerijasse. Sisselülitamiseks vajuta ON/OFF nupule. Vali sobiv sugu ja vastavalt soovile võimsus. Masseerijal on kolm võimsusastet- õrn, keskmine ja tugev. Soojeduseks vajuta funktsiooni nupule ja vali sobiv temperatuur. Väljalülitamiseks hoidke all toitenuppu. Massaaži pikkus on 15 minutit. Seadet saab kasutada ka vooluvõrku ühendatuna. Seadme käe ava on 12cm lai, 6cm kõrge ja 30cm pikk

Nipp: määri käed kokku kätekreemiga, pane kätte kilekindad ja pista käed masseerijasse. Masseerija aitab läbi soojenduse ja massaaži kreemil paremini imenduda ja annab sulle samal ajal lõõgastava naudinguhetke.

Mis on grafeen?

Grafeen on uusim, tugevaim ja õhem materjal, mis on hea soojusjuht kaug-infrapunakiirguse tekitamiseks. Kaug-infrapuna on tõhus pehmete kudede, lihaste ja liigeset valu leevendamiseks. Aitab parandada vereringet kapilaare laiendades, samuti leevendab närvipinget ja lõdvestab lihasspasme. Kaug-infrapuna kasutatakse artriidi, karpaalkanalite, liigeste jäikuse, krampide, spordivigastuste  korral. 

Toote täpsustus:

  • Värv: valge
  • Suurus: 310*158*112cm
  • Kaal: 1kg
  • Tuntav soojus 3 sekundiga 
  • Seadmel on 3 võimsus astet