fbpx

Jalamasseerija SPA

Kuumakse al. 16.35€ / 48 kuud

459 

Jalamasseerija on tõeliselt hea abivahend väsinud või pinges jalgadele ning pakub kiiret võimalust murekohtade leevendamiseks. Jalataldade all asub mitmeid punkte, mida masseerides on võimalik paranda kogu keha tasakaalu. Masseerijat sobib kasutada väsinud jalgade lõõgastamiseks, mis aitab parandada vereringet  ning ainevahetust. Masseerija igapäevane kasutamine aitab ennetada veenilaiendite teket. Jalamasseerija  on 2020. aastal pälvinud Iluguru Iluteemandi  parima  pediküüri-ja maniküüri  tootemärgise  jaemüügi kategoorias. 

Kuidas töötab?

Jalamasseerija SPA on välimuselt ilus ja lihtne ning funktsioonide poolest efektiivne. Alusta massaaži soovi korral soojendusfunktsiooni sisselülitamisega, et jalamasseerija sisse integreeritud infrapunasoojendus masseeritava piirkonna ette valmistaks. Jalamasseerija SPA kolm erinevat automaatset programmi pakuvad võimalust üheainsa nupuvajutusega nautida lõõgastavat jalamassaaži:

Reduce pain – on mõeldud lihas- või liigesvalu leevendamiseks.
Relieve fatigue –see programm on sobiv väsinud jalgadele, mis on tekkinud pikkadest tundidest jalul olemisest.
Comfortable enjoyment – on sõnaotseses mõttes nautimiseks mõeldud programm, keskendudes peamiselt rahulikule lõõgastumisele.

Lisaks automaatsete programmide kasutamisele on võimalik ära kasutada ka õhkpatjade kasulikkust, mis suruvad lihased kokku, lõdvestavad ja leevendavad liigeste pingeid ning vähendavad jäikust. Kõigile ennist nimetatud hüvedele on Jalamasseerija SPA massaažitugevus muudetav kolme erineva tugevusastme vahel, et igaüks leiaks endale meelepärase võimaluse massaaži nautimiseks.

Kuidas kasutada?

Kasutamiseks ühenda jalamasseerija vooluvõrku ning aseta see põrandale kuivale ja tasasele pinnale, soovitavalt mõne isteasendi ette. Aseta jalad jalamasseerijasse ning alles seejärel lülita seade sisse. Vali kolme automaatse programmi seast endale sobivaim või seadista jalamasseerija manuaalselt. Jalamasseerija on lihtsasti liigutatav ning kasutamiskordade vahepeal kergesti ümber paigutatav.

Jalamasseerija tekstiilist kate on lihtsasti lukuga eemaldatav ja pestav.

Omadused

Võimsus – 60W
Pakendi mõõtmed – 56cm*55cm*59cm