Jalamasseerija SPA

389 

-15%
Kuumakse al. 15.15  / 36 kuud

Kodune spa protseduur sinu jalgadele – pakub lõõgastust, mille positiivne mõju langetab tuntavat stressi taset ja aitab keha juhtida puhkerežiimi.

Milline on jalamassaaži mõju?

  1. Vähendab jalgade väsimustunnet – raskus kaob jalgadest, kuna ainevahetus kiireneb.
  2. Lihased ja kõõlused on elastsemad – korrapäraselt masseeritud jalad väsivad vähem, mistõttu vigastuste ja venituste oht on madalam.
  3. Tõstab tajutavalt terve keha tunnet – akupunktuur teraapia jalatalla piirkonnas mõjutab keha energiapunkte ja suurendab vitaalsust.
  4. Kiirendab verevoolutust jalgades – toob hapnikurikka arteriaalse vere jalgadesse ja eemaldab hapnikuvaese jääkaineid täis venoosse vere.

Kuidas töötab?

Stiilse välimuse ja 3 massaažifunktsiooniga võimekas jalgade massaaži teraapia seade, mis pakub massaaži nii jalataldadele kui ka säärelihastele.

Soovitame alustada massaaži soojendusfunktsiooni sisselülitamisega, mille kaudu jalamasseerija sisse integreeritud mõnus infrapunasoojendus jalad lõõgastuseks ette valmistab. Jalamasseerija SPA automaatprogrammid saad sisse lülitada üheainsa nupuvajutusega.

  • PROGRAMM 1: Reduce pain – on mõeldud lihas- või liigesvalu leevendamiseks.
  • PROGRAMM 2: Relieve fatigue – see programm on sobiv väsinud jalgadele, mis on tekkinud pikkadest tundidest jalul olemisest.
  • PROGRAMM 3: Comfortable enjoyment – on mõttes nautimiseks mõeldud programm, keskendudes peamiselt rahulikule lõõgastumisele.

Jalamasseerija SPA sisaldab võimekat õhkpatjade survemassaaži. Padjad täituvad inimkeha füsioloogilises rütmis, et parandada jalgade verevarustust. Masseerivad ja lõdvestavad lihaseid, leevendavad liigestes pingeid ning vähendavad kõõluste jäikust. Jalamasseerija SPA massaažitugevust saab reguleerida kolme tugevusastme vahel. Vali mugavalt sinu kehale ja lihasseisundile nauditav massaažiteraapia.

Kuidas kasutada?

Kasutamiseks ühenda jalamasseerija vooluvõrku, tavalisse 220V pistikupesasse ning aseta see põrandale kuivale ja tasasele pinnale. Soovitame jalamasseerijat kasutada näiteks diivanil istudes, et sul oleks mugav teraapiat nautida. Vali 3 automaatse programmi seast endale sobivaim. jalamasseerijat SPA on võimalus ise manuaalselt endale meelepäraselt seadistada. Jalamasseerija on lihtsasti liigutatav ning kasutamiskordade vahepeal kergesti ümber paigutatav.

Jalamasseerija tekstiilist sisu on lihtsasti lukuga eemaldatav ja pestav.

Omadused

Võimsus – 60W
Pakendi mõõtmed – 56cm*55cm*59cm

Maksa 6 võrdse osana:

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel kiiret ja mugavat ESTO 6 makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kuueks võrdseks makseks! Puudub intress. Puuduvad lisakulud. Loe lähemalt siit.

Kokkusobivad või sarnased tooted