Massaažipadi Magic

0.0
| 0 arvustust

99.00

-
+
Tootekood: AM170 Kategooriad: ,
Kirjeldus

Massaažipadi Magic sobib kaela, selja, kõhu, käte ja jalgade massaažiks. 

Toote info

Massaažipadja sees asuvad massaažirullikud, mis liikumise abil pakuvad kasutajale tõhusat shiatsu-massaaži. Shiatsu-massaaž leevendab lihaste kangust, verevarustust ning lihaspingetest tulenevaid peavalusid. Massaažipatja saab kasutada õla- ja kaelapiirkonnal, üla- ja alaseljal ning samuti reite ja tuharate massaažiks. Massaažirullikud pöörlevad nii ri- kui ka vastupäeva ja lihaseid aitab lõõgastuseks ette valmistada massaažipadja sees olev infrapuna soojendus. 

Massaažipadja kasutamine on lihtne. Ühenda seinaadapter vooluvõrku. Toitenupule vajutades hakkab tööle keskmise kiirusega programm, mida saab muuta kiiremaks või aeglasemaks vaid nupule vajutusega. Kui soovite padja kasutamist varem lõpetada, tuleb  vajutada toitenupule. Infrapuna soojendus on valikuline. Lisaks on padjal ka energiasäästu programm ja kolm erinevat massaažiprogrammi. 

Pane tähele, et soovitatav  on igat kehaosa masseerida kuni 15 minutit. Ebamugavust  tundes lõpeta massaaž kohe. Massaažipatja mitte kasutades ühenda see välja vooluvõrgust. 

Massaažipadi Magic

  • Kahesuunaline massaaž, sõtkumismassaaž, soojendusega massaaž
  •  Tugevuse reguleerimine
  • Automaatne 15 minutiline massaaž
  • Võimsus: 24W

Kirjeldus

Massaažipadi Magic sobib kaela, selja, kõhu, käte ja jalgade massaažiks. 

Brand

Fuan Fangao