Silmamasseerija iSeeM

0.0
| 0 arvustust
Kuumakse alates 5.32 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

159.00

-
+
Tootekood: iSeeM Kategooriad: ,
Kirjeldus

Muusikateraapiaga silmamasseerija iSeeM aitab sul turgutada väsinud silmi.

Toote info

Muusikateraapiaga silmamasseerija kasutab massaaži tegemisel õhkpatjade tehnoloogiat.  Silmamasseerija iSeeM on varustatud kolme erineva kestvuse ja olemusega programmidega. Lisaks massaažiprogrammidele on silmamasseerijal ka soojendus-funktsioon. Kui silmamasseerija nahast sisepind on määrdunud, saab selle kergelt puhtaks teha niiske salvrätiga.

Koos soojendusfunktsiooniga ergutab massaaž silmapiirkonna vereringet, trimmib silmade ümbruses asuvat nahka ning vähendab silmaaluste turset. Lisaks ergutab iSeeM nahaaluste kudede ainevahetust ning lõdvestab silmaümbruslihaseid.

Silmamasseerijat on kõige mugavam kasutada istuvas või lamavas asendis, et massaaž oleks eriti lõõgastav. Esimese asjana tuleks eemaldada silmameik või asetada silmade ja masseerija vahele õrn kosmeetiline salvrätik. Seejärel saab masseerija endale silmadele asetada ning selle suuruse endale sobivaks reguleerida.  Seejärel saab valida endale meelepärase programmi ning lõõgastuda!

Silmamasseerija iSeeM

  • Silmaümbruseid ergutav
  • Mugavalt kaasaskantav
  • 3 erinevat massaažiprogrammi
  • Soojendusfunktsioon
  • Juhtmevaba
  • Võimsus: 5W

Kirjeldus

Muusikateraapiaga silmamasseerija iSeeM aitab sul turgutada väsinud silmi.

Brand

SKG

Aitame inimestel elada tervemalt, kauem ja paremini.

SKG on 2007. aastal asutatud kõrgtehnoloogiline uurimis- ja arendusettevõte, mis on spetsialiseerunud kantavate terviseseadmete arendamisele. SKG ühendab endas parima moe ja tehnoloogia ning pakib kõik suurepärase kauni disaini massaažitoodetesse, mis võimaldavad tervislikumat elustiili.