Massaažipüstol Pro soojendusega

Kuumakse al. 8.94  / 24 kuud

179 

Laos

Massaažipüstol Pro on meie tootevalikust kõige võimsam käsimassaaži seade. Pro-l on 4 erinevat massaažipead, 5 intensiivust ning 3 astmeline soojenemisfunktsioon. 

Mida massaažipüstol Pro teeb?

Massaažipüstol Pro on võimsa mootori ja kõrge sagedusega löökraviseade. Mis vähendab lihas- ja liigespingeid ning ravib valulikke punkte sügaval sidekoes. Omadustelt kerge, vaikne, juhtmevaba ja kompaktne seade on suurepärane alternatiiv traditsioonilise massaaži puudumisel.

Massaažipüstoliga probleemsetele kohtadele survet avaldades on võimalik kiirelt valupunkte leevendada. Lisaks valulike punktide ravile aitab massaažipüstol kaasa taastumisprotsessile pärast treeningut või võistlust. Taastusravi seanss kestab kõigest 15-20 minutit, arvestades, et igale lihasgrupile tuleb keskenduda peamiselt paar minutit.

Video massaažipüstol Pro X7:

Miks massaažipüstol Pro kasulik on?

Massaažipüstol aitab taastada väsinud ja pinges lihaseid, leevendab valu sidekoes, vähendab piimhappe kogunemist lihastesse, suurendab lihaste ja liigeste liikuvust ning stimuleerib vereringet.

Mis Pro eriliseks teeb?

Massaažipüstol Pro on teiste oma suuruses seadmete juures võimsam. Seadmega on kaasas 4 erinevat otsikut, mis aitavad Sinu lihastel lõõgastuda. Otsikud on plastmassist, kummist, vahtkummist ja metallist. Massaažipüstol Pro korpus on plastikust. 

Spaatelotsik – tugevast materjalist, mõeldud reite, põlvede, käte ja õlgade lõdvestavaks massaažiks.
Palli kujuline otsik – pehmest materjalist, pehme koe ja luuümbrise massaažiks.
Koonusotsik – metalsest materjalist, sobilik kasutada peale trenni, aitab suuri lihasgruppe intensiivselt lõõgastada.
Lai lameotsik – kummine materjal, kõhu- ja taljepiirkonnale

Lisaks on  massaažipüstolil Pro 3 astmeline soojendusfunktsioon, mis aitab lihaseid eelseisvaks massaažiks ette valmistada ja lõdvestada.

Maksa 6 võrdse osana:

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel kiiret ja mugavat ESTO 6 makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kuueks võrdseks makseks! Puudub intress. Puuduvad lisakulud. Loe lähemalt siit.

Tehnilised andmed:

Värvus: Hall
Kaal: 350g