Massaažipüstol Pro soojendusega

0.0
| 0 arvustust
Kuumakse alates 5.74 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

179.00

-
+
Kirjeldus

Massaažipüstol Pro on meie tootevalikus üks võimsamaid käsimassaaži seadmeid. Pro-l on 4 erinevat massaažipead, 5 intensiivust ning 3 astmeline soojenemisfunktsioon. 

 

4 erinevat massaažiotsikut

Spaatelotsik

Valmistatud tugevast materjalist ning on mõeldud reite, põlvede, käte ja õlgade lõdvestavaks massaažiks.

Palli kujuline otsik

Valmistatud pehmest materjalist ning mõeldud pehme koe ja luuümbrise massaažiks.

Koonusotsik

Metalsest materjalist ning seda on sobilik kasutada peale trenni, et suuri lihasgruppe intensiivselt lõõgastada.

Lai lameotsik

Kummilisest materjalist ja sobib kõhu- ja taljepiirkonna massaažiks.

Toote info

Massaažipüstol Pro-l on 4 erinevat massaažipead, 5 intensiivsust ning kolmeastmeline soojenemisfunktsioon. Soojendusfunktsioon aitab lihaseid eelseisvaks massaažiks ette valmistada ja lõdvestada.  Massaažipüstoli otsikud on valmistatud plastmassist, kummist, vahtkummist ja metallist. Taastusravi seanss kestab kõigest 15-20 minutit ning igale lihasgrupile tuleks keskenduda peamiselt paar minutit. Massaažipüstol töötab juhtmevabalt.

Massaažipüstol vähendab lihas- ja liigespingeid ning ravib valulikke punkte sügaval sidekoes. Lisaks valulike punktide ravile aitab massaažipüstol kaasa taastumisprotsessile pärast treeningut või võistlust. Massaažipüstol Pro suurendab ka lihaste ja liigeste liikuvust, vähendab piimhappe kogunemist lihastesse ning stimuleerib vereringet.

Massaažipüstol Pro soojendusega

  • Võimas mootor
  • 4 erinevat massaažiotsikut
  • 5 tugevusastet
  • Kolmeastmeline soojendusfunktsioon
  • Vaikne, mugav kasutada

Kirjeldus

Massaažipüstol Pro on meie tootevalikus üks võimsamaid käsimassaaži seadmeid. Pro-l on 4 erinevat massaažipead, 5 intensiivust ning 3 astmeline soojenemisfunktsioon. 

 

Brand

SKG

Aitame inimestel elada tervemalt, kauem ja paremini.

SKG on 2007. aastal asutatud kõrgtehnoloogiline uurimis- ja arendusettevõte, mis on spetsialiseerunud kantavate terviseseadmete arendamisele. SKG ühendab endas parima moe ja tehnoloogia ning pakib kõik suurepärase kauni disaini massaažitoodetesse, mis võimaldavad tervislikumat elustiili.