Pro Neck kaelamasseerija

Kuumakse al. 7.45  / 24 kuud

149 

Laos

Juhtmevaba Pro Neck kaelamasseerija stimuleerib tõelist inimkäe massaaži, et aidata leevendada kaela valulikkust, õlgade väsimust, keha pingeid, tõsta  unekvaliteeti ja parandada vereringet. 

Kerge, stiilse, ergonoomilise U-kujulise disainiga Pro Neck leevendab kaelavalu erineva sagedusega elektriliste impulssidega, mis edastatakse sügavamatesse kudedesse ja lihastesse, mis annab veelgi tõhusama massaažitulemuse.     

Kuidas kasutada?  

Tee kaela tagumine osa märjaks ning aseta Pro Neck kaelale. Lülita seade sisse ning seejärel vali 9 elektriimpulsside tugevusastme vahel. Korduvalt toitenupule vajutades on võimalik valida 4 massaažiprogrammi vahel, programmi vahetades peab elektriimpulsside tugevuse uuesti seadistama. Lisaks on Pro  Neck kaelamasseerijal 3- astmeline soojendusfunktioon, mida saab soovi korral välja lülitada.  

Kuidas töötab?  

Pro Neck kaelamasseerijal on 4 elektronpatja, mis kohanduvad tänu 3D vedrustusele hästi teie kaelaga. Seade kasutab TENS impulsstehnoloogiat, mis leevendab lihas-ja närvivalusid ning taastab kärbunud närve ja lihaskiudusid nõrga elektrilise stimulatsiooni teel. 15 -minutiline seanss lõdvestab stressis lihaseid, aitab parandada vereringet ning vähendab kaela pinget ja valulikkust.    

Maksa 6 võrdse osana:

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel kiiret ja mugavat ESTO 6 makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kuueks võrdseks makseks! Puudub intress. Puuduvad lisakulud. Loe lähemalt siit.

Võimsus: 5W
Värv: Valge