Massaažipüstol Proff soojendusega

Kuumakse al. 10.93  / 24 kuud

219 

Laos

Massaažipüstol Proff on meie tootevalikust kõige uuem ja võimsam käsimassaaži seade. Seadmel on 4 erinevat massaažipead, 5 intensiivsusastet ning 3 astmeline soojenemisfunktsioon. 

Mida massaažipüstol Proff teeb?

Massaažipüstol Proff on ülivõimsa mootori ja kõrge sagedusega löökraviseade, mis vähendab lihas- ja liigespingeid, ravib valulikke punkte sügaval sidekoes ja parandab vereringet. Omadustelt kerge, vaikne, juhtmevaba ja kompaktne seade on suurepärane alternatiiv traditsioonilise massaaži puudumisel.

Massaažipüstoliga probleemsetele kohtadele survet avaldades on võimalik kiirelt valupunkte leevendada. Lisaks valulike punktide ravile aitab massaažipüstol kaasa taastumisprotsessile pärast treeningut või võistlust. Taastusravi seanss kestab kõigest 15-20 minutit, arvestades, et igale lihasgrupile tuleb keskenduda peamiselt paar minutit.

Video massaažipüstol X7:

Miks massaažipüstol Proff kasulik on?

Massaažipüstol aitab taastada väsinud ja pinges lihaseid, leevendab valu sidekoes, vähendab piimhappe kogunemist lihastesse, suurendab lihaste ja liigeste liikuvust ning stimuleerib vereringet. Sobib profisportlastele, harrastussportlastele, algajatele, kontoritöötajatele jne, kõigile, kellel on vaja lõdvestada oma lihaseid. Olenemata soost, vanusest või erialast

Mis Proff massaažipüstoli eriliseks teeb?

Massaažipüstol Proff on teiste oma suuruses seadmete juures võimsam, seadmel on viis erinevat kiirust:

  • 1600r/min – Lihaste äratus
  • 2000r/min – Sidekoe lõdvestus
  • 2400r/min – Kogu keha sügavam äratus
  • 2800r/min – Sügav massaaž
  • 3200r/min – Professionaalidele töötamiseks, tugev massaaž

Seadmega on kaasas 4 erinevat otsikut, mis aitavad Sinu lihastel lõõgastuda. Massaažipüstol Proff korpus on plastikust. 

Spaatelotsik – tugevast materjalist ja tugeva löögiga. Mõeldud pinges reite, põlvede, käte ja õlgade lõdvestavaks massaažiks.
Palli kujuline otsik – patsutavaks massaažiks. Otsik on pehme ja sobib lihaste lõdvestuseks üle kogu keha
Koonusotsik – jäljendab sõrmeotstega ringjat massaaži. Otsik plastikust, tugeva toimega, sobib lokaalseks sügavaks lõõgastuseks pärast intensiivset treeningut
U otsik – sõrmeotstega surumise jäljendamine. Sobib trapetslihase, sääremarjale ja muudele lihastele lõõgastuseks.

Lisaks on  massaažipüstolil Proff 3 astmeline soojendusfunktsioon, mis aitab lihaseid eelseisvaks massaažiks ette valmistada ja lõdvestada.

Maksa 6 võrdse osana:

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel kiiret ja mugavat ESTO 6 makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kuueks võrdseks makseks! Puudub intress. Puuduvad lisakulud. Loe lähemalt siit.

Tehnilised andmed:

Värvus: hall

Kaal: 700g

Aku kestvus kuni 14 päeva (kasutades seadet 15 min päevas)