Reguleeritavad lauajalad FRAME FLEX

Kuumakse al. 11.64  / 36 kuud

299 

KAUP LAOS OLEMAS!

Saatmine kulleriga!

Värvus:  palun lisa oma värvi soov tellimuse märkuste lahtrisse

 1. must värvus
 2. hall värvus
 3. valge värvus

Tehnilised näitajad:

 • Mudel ET114E-N-B (must), ET114E-N-G (hall),ET114E-N-W (valge)
 • Üks mootor, elektriliselt reguleeritav kõrgus 710–1210 mm
 • Talla mõõdud 650 x 80 x 30 mm
 • Intelligentne kokkupõrkevastane süsteem
 • Reguleeritavate jalgade mõõtmed
 • Tõstejõud 70 kg, müratase < 50 db, kiirus 25 mm/s
 • Üles ja alla liikumisega juhtpult
 • Garantii 2 aastat
 • Toode on lihtsasti ja iseseisvalt kokkupandav- õppevideo

 

Kogus on suurem kui 3 tükki või vajad lauaplaati? Küsi personaalset pakkumist.

Maksa 6 võrdse osana

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel kiiret ja mugavat ESTO 6 intressita ja lisakuludeta makseviisi – jaga ostukorvi maksumus kuuele võrdsele kuumaksele!  Loe lähemalt siit.

Kuidas reguleeritavad kontorilaua jalad FRAME FLEX on kasulikud sinu tervisele ja toetavad tõhusat töökeskkonda?

 1. reguleeritavad lauajalad lubavad üles-alla töölaua liigutamist. See toetab sinu keha ja lülisamba liikuvust läbi kogu tööpäeva, mistõttu maandad riske sundasenditest põhjustatud seljavalude tekkeks
 2. istumise ja seismise vajalikkuse märguanded aitavad sul tööasendeid vahetada. Liikumine hoiab keha aktiivsena terve pika tööpäeva, tagades seeläbi hea ainevahetuse, hoiab aju erksana ja sind produktiivsena
 3. tänu reguleeritavatele jalgadele saad enda kontorilaua tööpinna kõrgust paindlikult reguleerida, see vähendab ülekoormust õlavöötmes, lõdvestab käe- ja kaelalihaseid.
 4. reguleeritav lauajalad sobivad aktiivselt liikuvasse kontorisse, büroosse kui ka kodukontorisse. Saad kasutada enda vana lauaplaati ning uute reguleeritavate jalgade abiga muuta oma töökoht ergonoomiliselt moodsaks kodukontoriks.

Minimalistlik disain, kvaliteetne viimistlus ning hästi sobituvad detailid koos suure reguleerimisulatusega mõjuvad stiilselt. Soodsa hinna eest suure liikuvusulatusega võimekad töölaua jalad suudavad tõsta kuni 70kg raskust. Sobiv lahendus personaalsele töölauale büroos ja kodukontoris.

Illustratiivne foto töökeskkonnast:

Lähemalt reguleeritavatest lauajalgadest

Muuda oma töökeskkonda tõhusaks FRAME FLEX reguleeritavate lauajalgadega. Vaheta välja oma vana laud või taaskasuta oma vana laua plaat ja muudaoma  töökoht liikuvaks.

Ideaalne lahendus luua töölaud, mis on tõhus alaselja vaevuste ennetamiseks ja hea rühi kujundamiseks nii täiskasvanutel kui ka koolilastel.

Ilus viimistlus, vaikne ja sujuv üles alla liikumine on nauditavad. Istu, seisa, siruta – tunne ennast oma kehas hästi ja tervelt

Tõhus töökeskkond, efektiivne mõttetöö ja terve puhanud keha on märksõnad, mille saavutad ergonoomilise töökeskkonna loomisega. Aktiivselt liikuvas kontoris on töövahendid ja mööbliesemed disainitud toetama sinu keha pidevat liikumist läbi terve päeva! Vähenda istuvast tööst ja keha kurnavatest sundasenditest tingitud alaselja, õlavöötme ja randmeliigeste vaevusi. Uuri aktiivse liikuva kontori kohta ja anname sulle koos meie meeskonna füsioterapeutidega häid usaldusväärseid soovitusi. Juhindume mõtteviisist: Kui keha liigub, siis mõte liigub!

Unikaalsus:

 1. ühe mootoriga reguleeritavate lauajalgade tõstejõudu on kuni 70kg
 2. kahe astmelised reguleeritavad teleskoopjalad on hea liikumisulatusega
 3. teleskoopjalgadel disain tagab stabiilse aluse töölauale
 4. intelligentne kokkupõrke vastane süsteem välistab kontorilaua või all asuvate esemete kahjustamist
 5. lihtne juhtpult üles ja alla liikumise kontrollimiseks

 

7. tunnustatud ja sertifitseeritud toote kvaliteet