Silmamasseerija iSeeM

Kuumakse al. 7.94  / 24 kuud

159 

Laos

Värskenda väsinud ja kurnatuid silmi meie uue silmamasseerija iSeeM toel.

Kuidas töötab?

Muusikateraapiaga silmamasseerija kasutab õhkpatjade abil tehtavat massaažitehnikat, mis keskendub kasutaja silmapiirkonnale ja silmaümbrusele. Soojendusega koos ergutab massaaž silmapiirkonna vereringet, trimmib silma ümber asuvat nahka ning vähendab silmaaluste turset. iSeeM ergutab nahaaluste kudede ainevahetust ning lõdvestab silmaümbruslihaseid.

Kuidas kasutada?

Silmamasseerija kasutamiseks tuleks eemaldada silmameik või asetada silmade ja masseerija vahele õrn kosmeetiline salvrätik. Seejärel saab masseerija silmadele asetada, selle suuruse endale sobivaks reguleerida ning valida kolme erineva kestvuse ja olemusega programmi vahel. Masseerija kasutamiseks on kõige parem istuda või lamada.

Kui silmamasseerija nahast sisepind on määrdunud, saab seda lihtsasti niiske salvrätiga puhastada. Silmamasseerija töötab juhtmevabalt ning sellega tuleb kaasa laadija. Tänu silmamasseerija kokkuvolditavale disainile on see kõikjale hõlpsalt ja turvaliselt kaasavõetav.

Maksa 6 võrdse osana:

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel kiiret ja mugavat ESTO 6 makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kuueks võrdseks makseks! Puudub intress. Puuduvad lisakulud. Loe lähemalt siit.

Omadused

Mõõdud: 22cm*11cm*12cm

Võimsus: 5W