Soojendav silmamask

0.0
| 0 arvustust

39.00

-
+
Tootekood: iMask Kategooriad: ,
Kirjeldus

Soojendusega silmamask iMask soojendab infrapunasoojuse abil silmaümbrust. Ühtlaselt soojenev mask aitab seeläbi parandada vereringet.

Toote info

Siidiselt pehme ja ülikerge silmamask aitab silmadel lõõgastuda peale pikka tööpäeva ning tagab parema une. Kahekihiline siidkangas on mugav ja hingav ning loodud selleks, et silmad ja nina ei tunneks kasutamisel survet ega koormust. Reguleeritavad rihmad vähendavad survet kõrvadele ja peale. 

 

Toode EI OLE masinpestav. Puhastamiseks kasutage õrna puuvillast riiet või sooritage õrn käsipesu. Kui jätate toote pikemaks ajaks seisma, siis kontrollige iga kolme kuu tagant toote töötamist. 

Loe lähemalt Näita vähem

Sisselülitamiseks tuleb seadme USB-kaabel ühendada toitepanga, arvuti või USB adapteriga. Hoides all toitenuppu süttib tuli, mis annab märku sisselülitamisest. Toitenupule korduvalt vajutades on võimalik valida erinevate soojusrežiimide vahel. Punane tuli - kõrge temperatuur 50° , roheline tuli - keskmine temperatuur  45°, sinine tuli - madal temperatuur  40°. Väljalülitamiseks hoidke all toitenuppu. 

 

Soojendav silmamask

  • Kaasa tulevad: USB kaabel, reisikott ja kasutusjuhend
  • Mitte hõõruda, painutada või väänata.
  • Laske õhu käes kuivada. 
  • Ärge lülitage sisse ega välja märgade kätega 
  • Värv: sinine
  • Võimsus: 3,5W 

Kirjeldus

Soojendusega silmamask iMask soojendab infrapunasoojuse abil silmaümbrust. Ühtlaselt soojenev mask aitab seeläbi parandada vereringet.

Brand

Breo

Oleme pühendunud lihtsate viiside loomisele, kuidas lõõgastuda, vabastada keha ja meel, et nautida elu ja veeta kvaliteetaega oma lähedastega. Breo aitab seada esikohale heaolu, õnne ja rohkem armastust.
Breo